Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Átfutná valaki a német fogalma...

Átfutná valaki a német fogalmazásom?

Figyelt kérdés

Az volt a feladat hogy volt egy kép és egy-két mondatban lekellett írni hogy mi található rajta és ebből kiindulva kellett egy 200 szavas fogalmazást írni. Aki jó németből az kijavítaná nekem a hibákat és azt az 1 mondatot lefordítaná nekem németre? előre is köszönöm :DD


Auf dem Bild ist ein Gebäude zu sehen. Im Vordergrund steht das Brandenburger Tor. Dieses Sehenswürdigkeit gibt in Deutschland in Berlin. Im Hintergrund ist eine Straße mit viele Menschen.

Diese Bild hat am Abend gemacht. Ich war dreimal in Deutschland mit meinen Familie. Wenn wir in Berlin waren ,sehen wir dieses Tor. Es war sehr schön, wir machten viele Fotos. Wir fahren gern in Deutschland, denn hier gibt viele höhe Berge und viele Sehenswürdigkeiten. Mein Vati mag wanderung machen in den Bergen, und meine Mutti mag stadtbummeln. Itt mindenki megtalálja azt amit szeret. ( ezt nem tudtam lefordítani). In diesem waren wir auch in Deutschland. Wir sind mit dem Auto gefahren. Das Weg war zirka 10 Stunde lang. Wir haben eine Woche lang in einem Ferienhaus gewohnt. Diese Fehrienhaus war in den Bergen deshalb machten wir jeden tag eine Wanderung. In der Nähe war ein See deshalb angelte ich mit meinen Vati. Das Ferienhaus hatte eine große Garten gehabt und hier war ein Becken. Wir sind hier viel geschwommen. Neben den Apartman war ein Bauernhof hier war viele Kühe und wir haben jeden morgen frische Milch bekommen. Am Abend sind wir in der Stadt gegangen und wir haben die sehenswürdigkeiten gesehen. Hier war viele alte Häuser, die aussicht war sehr schön. Der Urlaub war sehr gut ich fühlte mich gut.



2016. nov. 5. 22:25
 1/2 anonim válasza:
Nekem idén lett meg a felsőfok németből.. De te milyen szinten tanulsz? Ez szörnyű! Hiba benne, mint égen a csillag!
2016. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Második nyelvem a német... ha kijavitanád azt megköszönném :D
2016. nov. 5. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!