Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A japán kanjikat hogy tudnam...

Juuzou suzuya kérdése:

A japán kanjikat hogy tudnam megtanulni leghamarabb? Mert a csoportban én vagyok az egyetlen aki nem tud semmit, mit csináljak, mit töltsek le?

Figyelt kérdés
nagyon kéne valami app vagy amit ti szoktatok csinálni!

2016. nov. 9. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Telefonra és Gépre jó az Anki, ez a kártyás módszeren alapul. Telefonra még jó az Akebi, és a Kanji Study, mind a kettő multifunkciós, szótárként, és tanuló appként is használható.


Én azt ajánlom, hogy mindig szavakkal tanuld meg őket, először a kártyás módszerrel ( ezzel felismered a szavakat, és megtanulod a jelentést ), utána pedig sokszor írd le őket, mindaddig, ameddig már csuklóból jön az írása.

2016. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Daruma

anipalace.hu/tanulj-japanul

2016. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami: Daruma-ból kétféle van, a munkafüzetet még nem ismerem, de feltételezem, hogy az is hasznos. A másikat is látni fogod. Biztos létezik más remek rendszerező írás még, de én ezt ismerem, csak ajánlani tudom.
2016. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ios-en 14 euro a japanese sensei app, ami alapvetően soknak tűnhet egy appért, de sztem nagyon megéri. Elvileg szótanító, de kanjikat meg nyelvtant is tanít azáltal, hogy minden szóhoz van példamondat illetve kikérdezésnél van olyan, hogy neked kell a mondatot összerakni vagy a megfelelő kanjit kiválasztani. És 10 000 szót tanít kanjikkal, szerintem kevés app képes ilyen magas szintig elvinni. A kikérdezésnek rengeteg formája van az appon belűl. Én rengeteg appot vásároltam, de ez egyértelműen a legjobb.

Két negatívuma lehet:

- írni nem tanít (nekem nem célom kézzel írni, ezért számomra ez lényegtelen)

- angolul tudni kell

2016. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!