Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan legyek jobb angolból?

Hogyan legyek jobb angolból?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy ez a sokadik ilyen kérdés de...:(

Szóval írásban jó vagyok, talán abból vagyok a legjobb. Ellenben szóban...van amikor egész jól megy, viszont van amikor alig bírok valamit mondani. De ez csak rosszabb ha anyanyelvűvel beszélek. (magyarból is jobb vagyok írásban)

Apropó anyanyelvű, sokkal jobban megértem a nem angol anyanyelvű angolul beszélő embereket, mint a native angolokat/amerikaiakat. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Nagyon el vagyok keseredve. :(


Köszönöm a válaszokat :)



2016. nov. 27. 00:29
 1/5 anonim válasza:
Nezz sok angol youtubert es filmet
2016. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem is csak az segít, ha nagyon sok mindent: filmeket, sorozatokat, videókat ANGOLUL! nézel.
2016. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Tudtok valami jó filmet/videót ajánlani?

2016. nov. 27. 14:32
 4/5 RoseTyler válasza:
Nézz angol nyelvű filmeket, sorozatokat angol felirattal. Szerintem az egyik legjobb módszer, főleg ha írásban nincs gondod az angollal. Ha már alig olvasod majd a feliratot hozzá, akkor jöhetnek a talkshow-k, meg egyéb élethűbb szövegelős műsorok/videók, ha bírod az ilyesmit.
2016. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. nov. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!