Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van itt valaki aki tud törökül...

Van itt valaki aki tud törökül, és le tudna fordítani nekem egy levelet?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék, az ex barátomnak szeretném elküldeni, és nagyon fontos, hogy törökül legyen. Csakhát nekem még vannak problémáim a nyelvvel.


Előre is köszönöm :)



2016. nov. 30. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is torok baratom van, es pontosan tisztaban van vele, hogy mennyire tudok torokul, milyen szinteken tudom kifejezni magam, tehat ha hirtelen egy valasztekosabban megirt, kozel hibatlan levelet kuldenek neki, rogton levagna ket sor utan, hogy nem en irtam neki, es mar nem is lenne olyan kulonleges (plane hogy mas is elolvashatta rajtunk kivul). Fordittatni barki tud, ugye. Szoval ugyan nem tudom, hogy mi a celod a levellel, de felesleges neki egy "hazugsagot" kuldeni. Ha valamennyire tudsz, akkor takold ossze, es azt kuldd el neki. Sokkal szivhez szolobb, es megmosolyogtatobbak a te hibaid, mint egy level, ami nem te irasod igazabol:). Ha megkerdezhetem mi a celod vele, es mennyire tudsz torokul?
2016. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én pont azt szeretném, hogy ne tudja, hogy én küldtem. :D Egyébként már szakítottunk és csak szeretném elküldeni melegebb éghajlatra az utolsó levél jogán. :D De mivel angolul nem értené a mondandómat, a saját anyanyelvére szeretném fordítani. De hát abból még csak az alap szintnél tartok.
2016. dec. 1. 09:55
 3/10 anonim ***** válasza:

De ha elkuldod melegebb eghajlatra, akkor tudni fogja, hogy te vagy. Marmint az, hogy leirod neki, hogy "hassiktir" meg nem igazi kifejtos elkuldes, de ha kifejted minimalisan is, akkor ugy is rajon, nem? :D Plane torokul. Ha meg ennyit nem ert angolul, akkor hogy voltatok egyutt?

Lenyeg ami lenyeg, ne veszodj ezzel. A torok ferfiak nem igazan azok a tipusok (legalabbis az a par tucat alapjan amikor ott eltem ez volt a benyomasom), akik kulonosebben torodnenek egy ilyen lecseszessel. Sot, inkabb valoszinunenk latom, hogy csak a sajat ertekenek a tudataban erositened meg, hogy "lam, meg mindig ezzel veszodik a exem. Hahah.".

2016. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ő zaklat...én csak szeretném tudatosítani benne a dolgokat...

De mindegy, hogy miért akarom ezt csinálni. A lényeg, hogy légyszi segítsen valaki, aki tud törökül! :)

2016. dec. 1. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a francba. Ha ebbe most belemesz, soha nem szabadulsz tole, abban biztos lehetsz. A zaklatasra reagalas naluk nagyon nem azt jelenti mint nalunk, sajnos.
2016. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú levélről lenne szó?
2016. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy levél lefordítása időigényes dolog, menj el valaki olyanhoz, aki vállalja, NEM INGYEN, BÉRMENTVE, mert a munkának mindig ára van, manapság senki sem csinál ingyen semmit valakinek a két szép szeméért. Ez nem annyi, mintha valaki előreenged az ajtón. Tessék megtanulni: te sem fogsz egy percet sem ingyen dolgozni senkiért. Max a balek.

Boltban sincs ingyen semmilyen szolgáltatás sem termék.

2016. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért nem lehet csak úgy lezárni, duma nélkül?
2016. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 brhm ***** válasza:
please send me the letter if not too long :) i speak a bit but i have a friend who speaks hungarian well.
2016. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 brhm ***** válasza:

sorry :)

p.s. i am native turkish speaker

2016. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!