Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná valaki angolra?...

Lefordítaná valaki angolra? Nagyjából én is le tudom, de írásban szeretném átadni, és jó lenne, ha hibátlan lenne.

Figyelt kérdés
A kedvenc csapattársamnak, akiben szeretem, hogy szerinte a pohár mindig félig tele van, hogy büszke a megszerzett tudására, hogy tovább akar fejlődni, hogy odaadó apa és barát, és aki azon emberek közé tartozik, akiktől jobb hely a világ. És akit szerencsére nem ismerek elég régen ahhoz, hogy az igazán rossz tulajdonságait is ismerjem.
2017. jan. 24. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
To my favourite team mate, in whom I love that according to him, the glass is always half full, who is proud of his acquired knowledge, that he wants to develop further, that he is a giving father and a friend and who belongs to those people, who make the world a better place. And whom luckily I don't know long enough to know his really bad traits as well.
2017. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. jan. 25. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!