Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki aki nagyon unatkozik,...

Valaki aki nagyon unatkozik, és jól tud németül, lefordítana nekem egy két mondatot, fél oldalacskát, amit egy németnek szeretnék elküldeni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hiba nélkül.. csak írtam egy csomót, most kéne, és már nem jár az agyam a németre, valamint hogy hibátlanul írjak.. Nagyon hálás lennék!!



Most izgultál egyébként? Vagy aggódtál? Szegénykém, de ez tényleg aranyos volt most. Nézd csak, válaszoltam neked. Nem is keveset...De kár, hogy ezt nem élőben tudom most elmondani neked . Egyébként sajnos tényleg stresszes időszakom is volt mostanában, és valószínűleg még lesz is, részben ezért is volt kevés az időm, úgymond…tényleg sok számomra a tanulás már, és eléggé izgulok. Hirtelen lett nagy a követelmény, a tananyag is, így én meg nyugodtan sem tudok tanulni már, tehát így nehezebb is. Még az érettségit két éve olyan simán, jól megcsináltam, de most már alig van idő a vizsgámig, és sok mindent, ráadásul komoly történelmet kell tudnunk németül , majd kiállni, szépen elmondani a közönségnek, és mindent a megfelelő helyen. De hát ez az idegenvezetés. Sok a szöveg, amit kívülről tudni kell, én magolni sem tudok. Rendesen felfogni szeretem amit memorizálok. Már azon is gondolkozom, hogy a sulit elvégzem, egy hónap és vége, de ősszel vizsgázok, mert azelőtt nyugodtabban tudnék tanulni, biztosan jól sikerülne. Igaz, inkább túl lennék rajta most májusban. Szívesebben mennék már ki esetleg dolgozni külföldre, egy időre, és utána mondjuk még továbbtanulni,de nem tudom egyelőre.. Még a terveimet se tudom így pontosan. Több lehetőségem is van. Egyébként ősszel is sokan vizsgáznak, sajnos sokaknak nem lett meg a nyelvvizsga, az pedig feltétel, ezért most még nem mehetnek. Szerencsére nekem az megvan, az angol ugye. Előző este is nagyon izgultam, szorongattam a plüssöm amit tőled kaptam, hátha segít, mégis csak német. Hehe. Biztos bevonzottalak. Most péntek van, tegnap is ilyen vizsgám volt, elfáradtam, ráadásul végigsétáltuk a fél várost… de most egy kicsit végre kikapcsolódhatok. :)

Hallottam egyébként bezárják a hotelünket. Az osztálytársnőmnek, aki ugyanúgy kint volt velünk, a német barátja aki a másik dolgozik, most volt itt nálunk Mo-n, tőle hallottam, hogy bezárják a hotelt. Pedig már akartam kérdezni, hogy várjátok -e az új gyakornok lányokat. Főleg Chris. Haha. Vagy addigra újranyit?


(Holnap akarom ezt elküldeni, azaz pénteken, ha valaki kérdezné.)



2016. ápr. 7. 21:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem kell persze szó szerint, csak értelmes legyen.. és ha valaki vállalná, privát üzenetben is küldheti, ahogy jobb!
2016. ápr. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!