Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez a 3 mondat angolul kérem...

Ez a 3 mondat angolul kérem valaki legyen szíves lefordítani?

Figyelt kérdés

Igazán fontos lenne nekem ha helyesen lefordítaná valaki, nagyon köszönöm.:

Egy srác, La france rasszista üzeneteket küld a barátaimnak és posztol. Én fehér europai vagyok( fél német), de sosem értettem miért kell valakit elítélni a bőrszíne miatt. Az ilyen senkik miatt van annyi önbizalomhiányos, öngyilkos fiatal. Állj le és hagyd abba az ítélkezést, szánalmas. Mindenki egyforma, te se vagy jobb



2017. febr. 2. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

A guy, named La france posts and sends racist messages to my friends. I am a caucasian european (half german), but i never understood why should someone be looked down on because of their skin color. There are so many self-dobter and suicider young people because of these nobodies.


Az utolsó két mondat miért nem kell?

2017. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és minden kellett volna ...
2017. febr. 2. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Értem, hát kár, hogy csak 3 mondatot kértél.
2017. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért kell mindig bele kötni valami nyílván viccből írtam ki akkor helyesbítek ezt a pár mondatot...
2017. febr. 2. 21:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Lennél szíves legordítani az utolsó kettöt is mert fontos lenne?
2017. febr. 2. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek után, nem hiszem, hogy le fordítja neked! Én sem tenném!
2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2017. febr. 2. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A guy, named La France, posts and sends racist messages to my friends. I am a caucasian (half German), but I never understood why should people/ someone be judged by their colour of skin or race. Because of these racist and bigoted minded nobodies, there are so many young people out there with low self-esteem and suicidal thoughts.

Stop, and cease making judgements. Everyone is equal, even you aren't any better.


Caucasian, ide nem kell odairni, hogy feher vaagy, mert mar maga azt jelenti - europai feher ember

Viszont ha mar odairtad, hogy fel nemet vagy, akkor az sem artana, hogy mi a masik feled, csak azert, hogy ertelmesebb legyen a szoveg.

2017. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!