Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezeknek az angol szövegeknek...

Ezeknek az angol szövegeknek mi a magyar megfelelőjük?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. febr. 6. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Haha, ingyen munka kell? Bekezdésenként 200 forint, fent vagyok fiverren. Még ha begépelnéd a felét már a google-frodító megoldaná a többihez meg kiszótárazod. Jó szórakozást.
2017. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ért ilyen traumaként a kérdés/kérés szóval sajnálom.Nem gondoltam hogy ennyire muszáj lenne kiemelnem hogy nem vagy rá kötelezve.Úgy gondoltam ha van olyan ember akinek ez teher vagy munkához hasonlítja akkor az evidens hogy nem is kattint a kérdésre.
2017. febr. 6. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nem érzed a különbséget pl. 5-6 mondat vagy kifejezés és az általad belinkelt

25 mondat vagy kifejezés PLUSZ

2 vers PLUSZ

kiselőadás a depresszióról

között?

2017. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van kedvem és segíteni is szoktam sokaknak, legtöbben megköszönik a jó fordításaim, néha kijavítnak ha hibázok és én is tanulok újat.

De amit te kérsz az nettó pofátlanség, ekkora mennyiségben.. gyakorlatilag ha jogosnak érzed az is belefér ha hetente kiírnád, hogy mi legyen a szakdolgozatom következő oldala és így fél-egy év alatt megíratod velünk, vagy hova gondolsz?

2017. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a nonpluszultra, hogy igénytelen screenshotolt képeken töltöd fel a szöveget, nehogy valaki ki tudja jelölni, hanem gépelje be is neked. Hallod. legalább mindent be lehetne rakni google-transaltebe aztán kézzel javítani a hibákat, de ez így okádék hozzá állás és elképsztő, hogy ezt nem érzed gáznak...
2017. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked rengeteg idő lenne, de másnak pár perc, abban természetesen sokan (pl. én is) segítenek.

Ennyi szöveget begépelni, lefordítani viszont minimum 1-2 órás meló.

Biztos én vagyok a hülye, de nekem leszakadna a pofám, ha ismeretlen emberektől várnám el, hogy dolgozzanak órákat ingyen nekem.


Amit csinálnod kéne:

- Beírod google fordítóba és megbirkózol vele egyedül, és amit végképp nem értesz, azt kérdezed meg itt, BEGÉPELVE.

- Felbérelsz egy fordítót vagy nyelvtanárt.

2017. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!