Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Írnatok angol idézeteket amit...

Írnatok angol idézeteket amit anyának leírhatok egy kepeslapra? Ha lehet magyarul is írjatok le a jelentését! (? )

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alkalomra?

Ha nem beszélsz angolul miért ezen a nyelven akarod írni? Szerintem sokkal többre értékelne pár sort amit magadtól írsz.

2017. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
21%

"Live for the moments you just can't put into words" /Azokért a pillanatokért élj, amiket nem tudsz szavakba önteni/


"Close your eyes , and you'll see that you're really need!" /Csukd be a szemed és látni fogod amire valójában szükséged van/


"Keep smiling, because every 60 seconds of frowning is a minute of happiness that you will never get back." /Mosolyogj, hiszen minden 60 másodperc amit bosszankodással töltesz valójában egy perc boldogság, amit sohasem kaphatsz vissza!/

2017. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1- beszélek angolul de nem annyira hogy szavakba tudjam ölteni amit akarok mondani Es szerintem hogy angolul irok neki az kicsit különlegesebb

#2- neked meg köszönöm

2017. febr. 24. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Roppant különleges. :D
2017. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Anyukad beszel angolul?

En anyuka vagyok es folyekonyan beszelek angolul de sokkal jobban orulnek ha nem a kulonlegessegre mennel ra hanem arra hogy szivbol jojjon.

Ezerszer kulonlegesebb ha a gyerekem magatol ir par sort (mert abbol tenyleg csak egyetlen lesz :)) mintha valami elcsepelt tucatmondatot ir le egy kepeslapra, amik amugyis szoktak kepeslapon szerepelni...raadasul egy idegen netezotol masolta le..hat ez minden csak nem kulonleges.

Csak tanacs, de fontold meg!

2017. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 apababa ***** válasza:
16%
Volt egy kérés, kérdés aki tud és akar az válaszolhat rá. Minek a minösítés? Ő gondolom felnött ember tudja mit és miért csinál.
2017. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Honnan tudod hogy felnott? ;)

Amugy segitsegkepp irtam hogy anyukakent haa kamasz gyerekem egy angol tucatmondatot irna nem erintene meg feleannyira sem mint a valodi szavai az anyanyelven.

2017. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiába vitatkoztok, mindkettőtöknek igaza van.


Ezek az idézetek gyönyörűek!

2017. febr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok annyira angolul, hogy írhassak egy helyénvaló szöveget, de szeretném megjegyezni, hogy nekem (mint anyának) nagyon jól esett olvasni a soraidat.

Édesanyádnak akarsz kedveskedni még inkább, és ez már maga nagyon szép dolog.

Az, hogy most ezzel egy kicsit mást mutatsz neki, mint a valóság, egy idő után úgy is kiderül, de remélem, hogy addigra már te magad is folyékonyan beszélsz majd angol nyelven, és egy nagyon nevettek anyukáddal együtt azon, hogy mikkel próbálkoztál.

Hidd el, hogy nem fog érte haragudni.

2017. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!