Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Izlandi nyelvtanulás?

Izlandi nyelvtanulás?

Figyelt kérdés
Az izlandi nyelv mindigis nagyon tetszett, ezért úgy döntöttem, hogy szeretném megtanulni. A neten találtam hozzá anyagot, de sajnos úgy érzem ez nem lesz elég. :( Pl. az írott betűket sehol nem találom. Esetleg van valami tippetek, hogyan léphetnék kapcsolatba izlandi emberekkel? Anyanyelvi beszélőkkel talán több szerencsém lenne. Annak pedig külön örülnék, ha valaki olyat tudnátok ajánlani, aki pl. Magyarországon tanul/él. :) Én egyetlen ilyen emberkéről tudok, akit viszont nem szeretnék felkeresni, mivel ismert sportolól van szó. De biztos nem ő az egyetlen az országban. :D Ha külföldön élő izlandit tudtok mondani, azt is nagyon megköszönném. :) Előre is köszönöm mindenkinek! :)
2017. febr. 27. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
omegle.com-on lehet nyelv alapján szűrni csetpartnereket, bár 300 ezer emberből lehet kevesen használják, egy próbát megér, főleg, ha lány vagy
2017. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A budapesti Skandináv Ház izlandi nyelvtanfolyamokat is szervez, ott is lehet érdeklődni. Budapesten is elég sok izlandi él, de a legtöbben Debrecenben vannak, közel kétszázan, ugyanis az ottani egyetem angol nyelvű orvosképzésén tanulnak sokan. A Facebook-on saját csoportjuk is van. A Facebook-on vannak még olyan csoportok, mint pld. az Izland szerelmesei, ill. más Izland iránt érdeklődők. Ezeknél biztosan találsz segítséget.
2017. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!