Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná miről...

~GekkóNiki~ kérdése:

Valaki lefordítaná miről beszélnek ebben a videóban, mi történik és miért olyan vicces?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 11. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
A csaj játsza az agyát, leszajházza a nézőket amiért kinevették, teljesen tr óger "redneck" akcentussal beszél, mondja hogy kapják el kint (prosti hirdetés) aztán a mellette ülő nő mondja hogy csak szájal erre a csaj meg mondja hogy verekedjenek meg az utcán... Nem mondanám viccesnek inkább szomorú hogy néhányan erre a szintre jutnak mint a csaj a videóban. Nem képes normálisan beszélni, teljesen tiszteletlen mindenkivel, szégyen nélkül nyílvánosan csak úgy beböffenti hogy a műsor után az utcán fűrészeljék meg...
2017. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Előző.. A 'catch me outside' - NEM azt jelenti, hogy meghúzni.. Semmi köze hozzá, ez is csak verekedést jelent
2017. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Persze pontozz le.... a másik nő "catch her outside, shag her outside, and do what she has to do"-nak magyarázza el. Ezt te minek értelmeznéd? Vagy félrehallottam valamit?
2017. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, ha rám utaltok...

Annyit tudok, hogy a csaj a tapsnál valami olyasmit mondd, hogy "catch me outside how bout that " de ezt sem tudom pontosan mit jelent...

2017. ápr. 11. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nő így magyaráz: "Catch her outside, means she'll go outside and do what she has to do [...] but it's all mouth"

erre a kiscsaj reagál úgy, hogy: "So you wanna take this outside [...]" Nő: "Really, cause I think I FLIPPED you" Verekedésről beszélnek. A beszélgetés elején is arról beszélnek.

2017. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, és ezt le tudnád, kérlek fordítani nekem? :)
2017. ápr. 11. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze. Inkább az egész beszélgetést lefordítom.


Férfi: Mert nagyon alvilági/gettós vagy?

Csaj: Igen. És ezek a ribik nevetnek minthogyha vicces lenne.

Nő: A közönségről beszél. Hogy rajta nevetnek.

Férfi: Azt.. azt mondtad, hogy a ribik nevetnek?

Csaj: Igen.

Férfi: Szóval a közönség egy rakatnyi ribi.

Csaj: Igen. Kapjatok el kint, ahhoz mit szóltok?

Férfi: Mi?

Csaj: Kapjatok el kint, ahhoz mit szóltok.

Férfi: Elkapni téged.. ezt hogy érted?

Csaj: Úgy, ahogy mondtam.

Nő: Kapják el kint, ami azt jelenti, hogy kimegy, és teszi a dolgát. Erről beszél, de nem látjátok, hogy ez csak pofázás? Csak pofázik.

Csaj: Szóval le akarjátok ezt kint rendezni, mert szerintem ???? (vagy azt mondja, hogy "mert szerintem nincsenek kint kamerák", vagy pont az ellenkezőjét, hogy vannak kint kamerák. Nem tudom kivenni.)

Nő: Tényleg? Mert szerintem én megütöttelek. (ezzel arra utalva, hogy a kiscsaj csak pofázik, és nem tudna idegenekkel verekedni)

Csaj: Újra meg szeretnéd csinálni?

Nő: Ne add a durvát, légyszíves, a környezet és az idő sem megfelelő. Ülj vissza.

Csaj: Jól van.. Üss meg most!


Kb ennyi.

2017. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ment a zöld kéz.
2017. ápr. 11. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 szuper! (Y)

Talán azt mondja, hogy "...'cause I think they can bring cameras outside."

"..mert szerintem tudnak kihozni kamerákat."

Nehéz kivenni... :D

2017. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7 jo. "You wanna take this outside?"

Kb. Akarod ezt kint elintezni?

Igen, verekedesrol van szo/kihivas.

2017. ápr. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!