Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valami jól bevált technika a...

Valami jól bevált technika a feleletválasztós hallgatásos feladatoknál?

Figyelt kérdés
Bár túl vagyok egy német és egy angol B2-es vizsgán, egyszerűen még mindig fogalmam sincs, hogyan lehetne az ilyrn típusú feladatokat rendesen megoldani. Nem tudok olvasni és figyelni a szövegre egy időben, és lehet, hogy abban az időben értékes részek vesznek el. Az meg ugye szintén nem előnyös, ha először csak hallgatok. Szóval én már teljesen tanácstalan vagyok, és egyre inkább elegem van a nyelvvizsgákból. Viszont most még szeretném megcsinálni németből a C1-et.

2017. máj. 3. 23:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként az ECL - nyelvvizsgáról van szó.
2017. máj. 3. 23:33
 2/2 anonim ***** válasza:
A figyelem - és megosztása elég jól fejleszthető az átlag bolygólakónál. Ha valakinek valami nem megy... szerintem ezt a gyakorlatot ezzel a gyakorlattal lehet legjobban gyakorolni. Kéne egy ismerős (hát vagy végszükség esetén egy fizetett szakember), aki hajlandó ilyeneket preparálni neked. Először harmadakkorát vagy feleakkorát.
2017. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!