Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná nekem valaki...

Csicsky kérdése:

Lefordítaná nekem valaki németre az alábbi mondatot?

Figyelt kérdés

Ezt a mondatot szeretném, ha valaki lefordítaná nekem németre:


Szeretnék Önöktől vásárolni és érdekelne, hogy van-e lehetőség a megrendelt árut Magyarországon átvenni, mert nem Svájcban lakom és csak magyarországi címet tudok megadni.


Köszönöm!



2017. aug. 17. 03:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Jó az alábbi fordítás?


Ich möchte von Ihnen kaufen, und ich habe fragen, ob es eine Möglichkeit gibt, die bestellte Ware in Ungarn zu übernehmen, weil ich lebe nicht in der Schweiz, und in Ungarn die einzige Adresse, die ich Ihnen geben kann.

2017. aug. 17. 08:15
 2/4 Szilvia6262 válasza:

Ich möchte bei Ihnen etwas kaufen, und ich habe eine Frage. Gibt es eine Möglichkeit , die bestellte Ware in Ungarn zu übernehmen, weil ich nicht in der Schweiz lebe, und in Ungarn gibt es die einzigste Adresse, die ich Ihnen geben kann.

Mit freundlichen Grüssen

2017. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fordítást!
2017. aug. 17. 21:42
 4/4 Szilvia6262 válasza:

Bitte, gern geschehen !


Liebe Grüsse

Sylvia

2017. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!