Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mire használják az angolok...

Ez mire használják az angolok és mit illik rá válaszolni?

Figyelt kérdés
“The older, the better” megköszöntöttem az angol tnárom, erre mit válaszolják, azért nagyjaból értem, hogy mire gondol ez alatt, de mégis mit válaszoljak rá?

2017. nov. 2. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Miért kéne?
2017. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ha szülinapra köszöntötted, akkor idősebb lett,és azt mondta, hogy az idősebb (életkor) jobb. Szal gondolom, hogy idősebbnek lenni jobb, mint fiatalabbnak, mert az idősebb már gyűjtött sok tapasztalatot, amitől bölcs lett, pl ezért lehet jobb, ha valaki idősebb.

Hát erre szerintem nem nagyon lehet mit mondani, "Yes, I agree" XD ~ "Én is örülök, hogy vén vagy" XD Esetleg talán így bátortalanul megjegyezni, hogy "Maybe":)

2017. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, igazából küldtem rá egy like-ot, ezzel csak nem lehet nagyot tévedni😂😂😂
2017. nov. 2. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoval FELkoszontotted a tanarod.

Valasznak egy mosoly, egy like perfekt.

The older the better - idiom

A bor is akkor jobb, ha erlelik.

Idosebbek erettebbek, tapasztaltabbak.

2017. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!