Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen kulturáltabb szinonimák...

Milyen kulturáltabb szinonimák vannak arra, hogy kib***ott?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami szintén elég "erős", de kevésbé vulgáris.

2018. febr. 8. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szövegkörnyezetben van. Pl ki....ta mint macskát xarni. Tehát ki....ott valamit/valakit vagy pedig k....ott vele egy munka során (mondjuk neki adta a nehezebbet. Stb stb
2018. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja bocs, azt nem írtam, hogy jelzőnek kell. :) Amúgy párbeszédbe menne, de ez nem illik a szövegkörnyezetbe, viszont kéne valami hasonlóan erős szó, ami súlyosabbá tesz egy reményvesztett kifakadást. Az online szinonimaszótár nem elég okos ehhez, én meg tegnap óta folyton leblokkolok, ha ki akarom cserélni másra...
2018. febr. 8. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenverte?
2018. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Átkozott
2018. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
kibontott? kicsomagolt
2018. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek nekem is megvannak, de akkor úgy tűnik, ezekből kell gazdálkodnom. :) Legalábbis, ami a szóismétléseket illeti...


5-ös, most komolyan... Szerinted vicces vagy? A kibontottban mi lenne vulgáris? Miért kéne kicsillagozni, hogy ne akadjon fenn az oldal szűrőjén? Tudod, ha legalább tényleg poénos lennél, de így...

2018. febr. 8. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt
2018. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vree ***** válasza:
elfuserált
2018. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elcseszett
2018. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!