Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segitene lefordítani...

Valaki segitene lefordítani ezt németül? Hello beszélni akartam veled már egy csomószor mivel nem tudok annyira németül ez visszafogott ebben.

Figyelt kérdés
De most inkább megpróbálok irni. Ezt eddig senkinek nem mondtam el mivel nem sok emberben bízok remélem te sem mondod tovább ezt senkinek. Nagyon kedvellek és aranyos vagy. Sajálom hogy megbántottalak még akkor decemberben. De reméltem hogy ez nem tart vissza abban hogy beszéljünk. Igaz eddig te kérdeztél én válaszoltam röviden ahogy tudtam, de azóta annyi mindenről akartam beszélni inkább visszafogtam magam nehogy félreérts bármit, vagy lehet csak féltem hogy valamit rosszul mondok. A barátod akart volna mondani nekem balamit de nem tette. Pedig sokmindent megértek csak a válaszolással van egy kis gondom. Remélem te azért elmondod miről lett volna szo. És bevallom mult héten hiányoztál. Már nem tudom mit érzek teljesen összezavartál.

2018. márc. 15. 01:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Aztán majd a válaszát is lefordítsa valaki?
2018. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!