Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Francia vagy svéd nyelv?

Francia vagy svéd nyelv?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb elkezdeni? Melyiket tudom jobban hasznosítani? Miért? Melyik a könnyebb? Ti mennyi idő alatt tanultátok meg? Nagyjából ezekre lennék kíváncsi :)
2018. ápr. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Svéd autodidakta módon. Értem a norvégot, a dánt és nagyjából az izlandit is emiatt. Plusz Finnországabn is megértetem magam. MEnnyi idő? Tudja fene,pár hónap,de itt is élek. Nekem otthon is hasznos lesz,plusz elnézve,hogy mennyi svéd megy MAgyarországra lakni és mi a helyzet itt,szükség lesz még erre a nyelvre:).A franciával nem igzaán tudom,mit lehetne máshol kezdeni. Hacsak nem leszel tolmács.
2018. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lassan mindkettő arabbá válik, szóval egyiket sem túlzottan érdemes. :D

Viccet félretéve egyik nyelvet sem munka céljával tanulnám. Svéd nyelvet az északi történetek/mitológiák eredeti nyelven való olvasása miatt tanulnám, a franciát pedig a nagyszerű költőik/íróik/zeneszerzőik miatt.

A svéd mérföldekkel könnyebb.

2018. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semelyik!! Oror vagy Német.
2018. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!