Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » "Melletted félénk nyuszinak...

"Melletted félénk nyuszinak érzem magam", hogy mondják ezt angolul?

Figyelt kérdés

I'm a shy bunny near you


vagy


I'm a shy bunny next to you?



vagy egyéb?



Illetve még ebben is kellene segítség:

Nem vagyok hozzászokva,hogy valaki okosabb legyen nálam.

I'm not used to the fact that someone might be smarter than me?



Köszi!


2018. ápr. 14. 05:38
1 2
 11/17 anonim válasza:
Akkor írd neki úgy, hogy when we are talking (i feel like a shy mouse). Akkor annyit jelent, hogy miközben beszéltek, félénk vagy.
2018. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#5! Jo nagy hulyeseget irtal.


When we’re talking, I feel like a timid bunny/a mousy/immature young girl/boy.


Amugy, kerdezo, ha akarsz valamit is a levelezo partneredtol, en ilyet nem irnek.

2018. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10 az idióma akkor is "meek as a lamb", ez van. Ahogy pl. az "Isten báránya" sem "Sheep of God" hanem "Lamb of God".


Közben a kérdező tisztázta, hogy mit akar kifejezni vele, arra pedig amúgy is az "I'm shy/meek as a mouse around you" a legjobb.

2018. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!


12-es:

"Amugy, kerdezo, ha akarsz valamit is a levelezo partneredtol, en ilyet nem irnek."


mert mi ezzel a gond?

2018. ápr. 14. 11:38
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Kulfoldon nem ertikelik az on alabecsulest. Sokkal pozitivabb a hozzaallasuk mindenhez. Ha egy egyenlo tars akarsz lenni es azt akarod, hogy ugy is kezeljen az esetleges partner, akkor ezt nem irod. Ha nem bansz kuszob lenni, akkor mehet.
2018. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ebben az értelemben ez nálunk nem áll fent,ugyanis olvasta már egy könyvemet,ami elég nehéz tematikájú,illetve ennyi idő alatt már volt ideje megismerni belőlem árnyalatokat.Akadémikus és pont azzal keltettem fel anno a figyelmét,hogy kitűntem abból a megannyi emberből,akikkel eddig találkozott.Nyilván,ez az ő szubjektív megítélése,de nekem meg pont csak az ő véleménye és érdeklődése számít. Egy ilyen kaliberű ember mellett pedig elég könnyen érezheted magad néha félénk nyuszinak.Ami egyébként, ha jól van kommunikálva,megfelelő kontextusban, akkor egy pillanatig sem lesz "lábtörlő" effektje. Pláne,mivel már ismeri a karakteremet..Ezért nem is ez volt a kérdésem.


Általános esetben lehet alapja az aggodalmadnak,de egyikünk sem átlagos és az esetünk sem az.

2018. ápr. 14. 13:11
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
You are my big fuckin’ wolf
2018. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!