Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van angolul ez a levél?...

Hogy van angolul ez a levél? Én németes vagyok

Figyelt kérdés

Az Ételt csak okosan kampány képviseletében érdeklődnék a matricák miatt. A kampányunk célja, hogy felhívja a lakosság figyelmét arra a tényre, hogy az élelmiszer eredetű megbetegedések 70%-a megelőzhető, minél szélesebb körű tájékoztatást kíván nyújtani a tudatos vásárlástól a megfelelő konyhatechnológiai módszereken át a biztonságos ételkészítés elsajátításához. Mint ahogy azt már korábban írtam, szeretnénk mi is saját matricákat, amelyek mindenki által átélhető, hétköznapi érzéseket, élethelyzeteket mutatnak meg, ugyanakkor a grafikák vidámak, humorosak és szerethetők. Mik a feltételek? Mennyibe kerül. Egyáltalán mi a folyamata.

Köszönettel.


2018. ápr. 18. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
a választ is lefordítsa valaki majd ingyen?
2018. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!