Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudnék ÉLŐ nyelvgyakorlásh...

Hol tudnék ÉLŐ nyelvgyakorláshoz társat találni (Debrecenben)? (több lent)

Figyelt kérdés

Olaszul tanulok autodidakta módon, ami egész jól megy (olvasás során értek meg a legtöbbet, de egész gördülékeny pl. a listening is, általában a Radio Italia-t hallgatom vagy videókat nézek yt-n), de szeretnék már kicsit túllendülni ezen a ''magányos'' szinten, úgy értem, jó lenne valakivel a beszélt nyelvet is gyakorolni, csak nem tudom, hogyan és hol találhatnék ehhez új ismerősöket.


Valakinek valami ötlet?


Köszönöm szépen előre is a segítséget! :)



2018. máj. 7. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be a Debreceni Egyetemisták facebook csoportba!
2018. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Gondoltam rá, hogy valamilyen egyetemes helyen kéne próbálkozni, de csak az olasz tanszék oldala jutott eszembe, odah meg nem akartam. De amit mondtál, lehet megpróbálom, hátha lesz valaki hozzám hasonló hobbi tanuló, esetleg anyanyelvi (aki mondjuk magyarul tanulna).. erre mondjuk sok esélyt nem látok, de ki tudja :)
2018. máj. 7. 21:09
 3/3 anonim válasza:
interpals.net vagy penpalworld.com is hasznos oldalak nyelvtanuláshoz, gyakorláshoz. Rendszeresen videotelefonálok egy ott megismert külföldivel, így tudok élesben gyakorolni.
2018. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!