Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Légyszíves letudnátok fordítani?

Légyszíves letudnátok fordítani?

Figyelt kérdés

"Return postage is expensive that cost more time and money.

We suggest to refund you GBP 7.00 for compensation,it can still be used,OK? Because we also suffer loss, we paid the shipping fee and the eBay final value fee." eBay-ről rossz termék érkezett és felvettem a kapcsolatot az eladóval, ezt a választ kaptam, az érdekelne hogy csak 7 GBP-t kapok vissza vagy 7-et vonnak le az eredeti árból (56) és 49 GBP -t kapok? (azt írták nem kell visszaküldenem a terméket mert hibás)



2018. júl. 17. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha jól értelmezem, akkor 7-et akarnak visszatérítésként küldeni, mivel még használható a cucc és ők is minuszba mennek mivel kifizették a postaköltséget és az ebaynek jutó részt.

Az első mondat pedig annyi, hogy a visszaküldés drága, több időbe és pénzbe kerül

2018. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig az ő terméke, ő vállalt érte felelősséget. Ne hagyd, hogy ilyen szar dumákkal lehúzzanak
2018. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt írtam az eladónak, hogy 90%-ot térítsen vissza, erre azt a választ kaptam hogy 15 GBP-t küldene, azt ár teljes visszatérítésről írtam(mert nemcsak hamisítvány de sérült is, így használhatatlan) erre 25 GBP, de ez még a fele sem, kérjem az ebay segítségét? Azt mondták hogyha nem oldódik meg a probléma beavatkoznak, mennyit tudnának segíteni?
2018. júl. 19. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :] Énmagam nem vettem még semmit sem ebayen, de úgy hallottam, hogy készségesen segítenek, mindenképpen megéri próbálkozni
2018. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérd a segítségüket. Képekkel bizonyítva simán megkapod a pénzed. Csak idő sajnos.
2018. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!