Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítene megírni...

Valaki segítene megírni angolul egy e-mailt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb fél évvel ezelőtt csináltam egy skrill account-ot még nem voltam 18 de gondoltam nem lesz belőle probléma és regisztrációnál más születési dátumot adtam meg hogy regisztrálhassak. Clixsensen keresztül rá utaltam 20$-t. Mikor elakartam utalni magamnak akkor azt írták hogy előbb igazoljam magam , küldjek egy képet a személyimről. Én kis naiv elküldtem hogy majd ha látják hogy csak pár hónap híja van akkor nem lesz semmi gond. Nem így lett :) .Az account-t zárolták és kaptam egy e-mailt:



Dear x y,



Thank you for the document provided and your cooperation.


We regret to inform you that your account has been closed, as you are not of the required age to operate a Skrill account. As per our Terms & Conditions (Sections 4.2 and 17.4), you should be at least 18 years old to register a Skrill account.


You may request an account reactivation when you reach the required age.



Skrill


Na most a napokban betöltöttem a 18-at.És szeretnék nekik írni egy e-mailt, de nincs meg hozzá a kellő angol tudásom(németet tanulok).

Szóval ha valaki lenne olyan jó fej és megírná nekem azt nagyon megköszöném. :)


Ui:Jó lenne ha az a 20$ is rajta maradna :P



#angol #Skrill #angol e-mail
2018. júl. 27. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Dear Sir/Madam,

I am writing in relation to my Skrill account you closed.

Approximately 6 months ago you closed my account because I wasn't 18+ at that time. However now that I am 18 years old I would like to ask you to lift my ban.

(Before you closed my account, I had transferred $20 to my account. Just to make sure I will not lose it in some mysterious way.)

I look forward to hearing from you.

Yours faithfully,

----Név----

.

.

.

A zárójeles részt nem hiszem hogy bele kéne írni, plusz nem sikerült túl hivatalosan megfogalmazni, szerintem logikusabb lenne esetleg akkor rákérdezni, hogyha visszakapod a felhasználót, de mégsincs rajta a pénz.

2018. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!