Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Eszperente nyelven üdvözlő...

Eszperente nyelven üdvözlő szöveg?

Figyelt kérdés
kellene írnom eszperente nyelven egy üdvözlő szöveget így megfogalmazva, de nem igazán tudom hogyan is kezdjem el. Légy szíves valaki tudna segíteni? nagyon megköszönném.

2018. nov. 14. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek, ha leírod normális "magyar" nyelven, hogy mi legyen a tartama, és kinek szóljon.

Mert egy üdvözlő szövegnél fontos, hogy kinek írod, és milyen alkalomra.

2018. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Kedves szeretett emberem! Remek terved ez neked, felkeresned engemet. Kezdetnek. De meglehet, helyettem neked kellene eme nyelven elrebegned ezeket. Csellel nem fejleszted jellemed. Ejnye.
2018. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
erre kettes lecsesz
2018. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazából teljesen mindegy kinek írod, úgymond ez egy kis random szöveg írása és mintha egy sima üdvözlő levelet írnál neki most összecsapok pár gondolatot:

Kedves Csenge, nagyon régen beszéltünk és találkoztunk. Hogy vagy az utóbbi időben? Nagyon rég beszéltünk, jó lenne egyszer összefutni, mert már rég volt ilyen közös alkalom. Remélem minden rendben megy, nincs semmi gond. Jó egészséget és kitartást kívánok neked. Add át üdvözletem Endrének is, vele is rég beszéltem.

2018. nov. 14. 19:58
 5/6 A kérdező kommentje:
2. komment ez tök jó lett
2018. nov. 14. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Csenge egyem begyed. Ezer esztendeje nem lellek. Megy-e szekered? Kellemes lenne veled lennem egyszer. Legyen kerek fejed s meredeken ne mereven menetelj! Endre keble legyen befedve melegen s lelje meg-e levelet vele sem csevegtem ezer esztendeje.
2018. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!