Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Héber fordítást szeretnék...

Héber fordítást szeretnék kérni hol tehetem meg? Ingyen

Figyelt kérdés

van egy két dal amit annyira szeretek, és tök lassan tanulok héberül, inkább érdemesebb lenne mondani hogy nem tanulok szinte semmit :(

de ha legalább egy dalt lefordítanátok már azt is megköszönném

https://www.youtube.com/watch?v=cUtoEgU3Ea8&t=0s&list=PLK9eh..



2019. jan. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szótárazz, vagy google fordító.

Ennyi van ingyen. Sok segítséget nem fogsz kapni, mert nincs belőle haszon.

2019. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért irtam ki igy a kérdést, mert nem engedte hogy belekerüljön, hogy valaki tudna segíteni? nem hiszem, hogy minden embert a haszon szerzés motivál, legalábbis, hogy a materiális haszonszerzés.
2019. jan. 23. 20:50
 3/7 A kérdező kommentje:

ok sem a héber testvérek sem keresztény teologus barátaim nem akarnak segiteni, semmi baj, sztem 50 év alatt megtanulom én is a szefárdot :) ui: ha csak a dallal van baj hogy nem vallásos akkor legalább ezt segítenétek lefordítani?

https://www.youtube.com/watch?v=lcNcFOItMAQ&index=5&list=PLK..

2019. jan. 24. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy itt segítséget ne nagyon várj. Egy egy mondatba, van aki esetleg segítene. De héberben?? Aki tud ilyen nyelven az nem fogja rád ingyen pazarolni a tudását egy videó fordításnál. Kezdd el szótárazni, ne reménykedj. Lehet lenne ember aki segítene neked, de az nem itt lesz.
2019. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) ok
2019. jan. 24. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sajna nem tudok héberül, de ha tudnék nagyon szívesen segítenék. Nem értem, hogy egyeseknek miért ilyen felháborító, ha valaki segítséget mer kérni egy dalszövegben. Az internet tele van ingyen elkészített fordításokkal, ez nem egy 100 oldalas jogi szöveg, hát könyörgöm.
2019. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy segítenél ha tudnál jól esik
2019. ápr. 3. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!