Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki tud ingyenes angol...

Dorina0331 kérdése:

Valaki tud ingyenes angol nyelvi tanfolyamot/ kurzust online? Vagy emailos tanítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen keresgéltem már, mert nagyon ritkán van szabadidőm az iskola mellett és nehézkes eljárnom külön angol órára...

Ezért már több ilyen angol tanfolyamot láttam de általában mind fizetős és 20000Ft-nél kezdődnek

Nincs bankkártyám így online fizetésekben nem szeretnék részt venni

Kipróbáltam az ingyenes lehetőségeket a fizetős tanítóktól de általában csak kedvezményt küldenek meg reklámot...

Ha valaki tud közép szintű jó angol oktatót online az kérem írjon!



2019. febr. 19. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Duolingót, Memrise-t próbáld meg.
2019. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is kezdd a Duolingóval. Nyilván ne túllenni próbálj a feladatokon, hanem minél többet tanulni belőle, mindent mondj el hangosan stb. Használd a webes felületet minél gyakrabban, ott a szavak huzigálása helyett kézzel is beírhatod a válaszokat (nehezebb->többet tanulsz belőle).


Ha a végére értél, akkor nézz utána ezeknek:

[link]

[link] (főleg a diktálás, ha a hallásértés nehezen megy)


Szerintem először érdemes a netes ingyenes lehetőségeket kimeríteni, és akkor menni tanárhoz/csoportba, ha már úgy érzed, hogy ezekkel nem tudsz tovább fejlődni.

2019. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen lehetőség engem is érdekelne. Főleg irasbelihez kapcsolódóan.
2019. febr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!