Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez az angol kifejez...

Mit jelent ez az angol kifejezés? You are fucking with the best

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A legjobbal b*szakodsz.
2019. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Az első nem jó.


Azt jelenti, hogy 'a legjobbnál húztad ki a gyufát / a legjobbal szórakozol', magyarul azt jelenti, hogy ő a legjobb tehát a lehető legrosszabb személynél húztad ki a gyufát

2019. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Virágnyelven is ugyanaz...
2019. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
2-es: Igazad van, de ennyire nem kell túlmagyarázni szerintem. Természetesen ugyanarra gondoltam én is mint te, csak nem fogalmaztam meg ilyen szofisztikáltan.
2019. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nincs igaza a #2-esnek: ha az eredeti mondatban káromkodás van, márpedig a "fuck" az, akkor a fordításban sem kell/szabad finomkodni, mert különben más lesz a mondat stílusértéke. Az #1 tökéletesen adja vissza a jelentést is és a stílust is.
2019. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5: A kérdező azt kérdezte mit jelent a kifejezés. Én elmondtam neki, hogy mit JELENT, nem pedig lefordítottam szóról szóra, és a 'baszakodásnak' magyarul nem az a jelentése, mint a 'fuck with you'-nak.
2019. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az elso a jo valasz
2019. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!