Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordíraná nekem valaki...

Lefordíraná nekem valaki légyszíves?

Figyelt kérdés
"Megívtam 5 embert estére. 8-ra jönnek hozzánk. Nagyon sok az órám az egyetemen ezért nem tudok bevásárolni.Segítesz nekem? filmet fogunk nézni. Venni kell kólát chpset. "

2019. márc. 18. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél x zacsi chips-et és y üveg kólát. Köszi.
2019. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ես երեկոն հրավիրեցի 5 հոգու: Նրանք գալիս են մեզ 8-ին: Ես շատ ժամ ունեմ համալսարանում, ուստի չեմ կարողանում խանութ գնել: Կարող ես ինձ օգնել: մենք դիտելու ենք ֆիլմ: Դուք պետք է գնել կոլա չիպսեր
2019. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
मैंने शाम को 5 लोगों को आमंत्रित किया। वे हमारे पास 8 पर आते हैं। मेरे पास विश्वविद्यालय में कई घंटे हैं इसलिए मैं खरीदारी नहीं कर सकता। क्या आप मेरी मदद कर सकते हैं? हम एक फिल्म देखेंगे। आपको कोला चॉप खरीदने की ज़रूरत है।
2019. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Van egy olyan, hogy Google fordító. Nagy elegánsan bepötyögöd a szöveget, és BÁRMILYEN nyelvre lefordítja neked.
2019. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ich habe 5 Leute zum Abend eingeladen. Sie kommen um 8 Uhr zu uns. Ich habe viele Stunden an der Universität, also kann ich nicht einkaufen. Hilfst du mir bitte? Wir werden einen Film sehen. Jemand sollten Soda und Chips kaufen.
2019. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

#4

Azt lehagytad, hogy amit azzal lefordítasz, azt senki se érti meg. Beszélsz bármilyen idegen nyelvet??

Sőt még azt se kell. Másolj be egy szöveget, fordítsd le angolra, majd vissza magyarra. Értelmes lett, nem igaz??

2019. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
私は5人を夕方に招待した。彼らは8時に私たちのところにやってくる。私は大学にたくさんの時間があるので買うことができません。私たちは映画を見ます。あなたはコーラチップを購入する必要があります。
2019. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 chtt ***** válasza:
80%

Az, hogy engem ezért a hsz-ért lepontoznak teljesen rendben van, de az miért 100%-os, aki olvasni sem tud?


"Keress kérdéseket hasonló témákban: német, fodítás, fontos"


Vagy csak én értelmezem félre, amikor azt hiszem, hogy a kérdezőnek németre kellene a szöveg? (Titokban azért bízom benne, hogy mégsem egyetemista.:)

2019. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz, ott vannak a cimkek, #5 ertelmesen valaszolt is, de mennyire nehez kiirni, hogy milyen nyelven kell a forditas, foleg, hogy fontos is.
2019. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!