Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az utolsó alkalom amikor...

Az utolsó alkalom amikor angolul kellett beszélnem, tanulnom stb. egy éve volt, mikor érettségiztem. Nagyon jó angolos voltam a haladó csoportban az érettségim is ötös lett, viszont nagyon sokat felejtettem. Hol tudnék angolul társalogni?

Figyelt kérdés
Alig tudok már angolul megszólalni, mondatot alkotni,társalogni. Az lenne a kérdésem,hogy hol tudnék angolul beszélgetni emberekkel,olyanokkal akik anyanyelvi szinten beszélik a nyelvet?
2019. ápr. 13. 22:23
 1/9 anonim válasza:
56%
Költözz külföldre. Tudom ez drága mulatság, de a legnagyobb tanulási lehetőség.
2019. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre most jelenleg nincs lehetőségem, de tervben van a külföldre költözés. Előtte gyakorolni szeretnék 😊
2019. ápr. 13. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is hasonló gondban vagyok. Duolingoban van beszéd gyakorlás, de sajnos elég kevés. Ha mást nem találsz azt is megpróbálhatod.
2019. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez csak tipp, nem tudom mennyire jó.

Turisztikai / vendéglátós / helpdesk munka.

2019. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia szoktak lenni facebookon csoportok/események aminek az a lényege hogy külföldiek szeretnének magyarul magyarok egy màsik nyelven beszélni és akkor beszélgettek. (Úgymond egy adok-kapok, tanulsz és tanítasz is egyben. Persze nrm tanàrnak kell lenned csak beszélgetned. Language exchange a neve.
2019. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek 😊
2019. ápr. 14. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is beszélhetsz.

Az Angol Nyelv Help (Facebook) is lehet megoldás

2019. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neten bárhol. Csapd fel a YouTubeot és nézz angolul bármit, főleg szlenget. (pewdiepie például tökéletes 👌🏻) ha ilyeneket nézel úgy fejlődik a beszéded, hogy észre sem veszed.


Másik, hogy letöltesz ilyeneket, hogy Whisper vagy csatlakozol Facebook csoportokba amik angol nyelvűek, és beszelgetsz mindenkivel.


Így lett C1es nyelvvizsgám. Videókat néztem meg cseteltem.

2019. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vree ***** válasza:
Miért nem lógsz egyszerűen külfüldiekkel online? Netező angol, amerikai, ausztrál fiatalokkal Dunát lehetne rekeszteni. Keress olyan streameket, Discord csoportokat, ahol ilyen fazonok lógnak. Csak van valami hobbid, amihez tartozik egy külföldi közösség.
2019. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!