Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csehországban melyik nyelvvel...

Csehországban melyik nyelvvel tudom legjobban megértetni magam a csehen kívül?

Figyelt kérdés
Angol vagy inkább német?
2019. máj. 5. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy? Már tudsz gondolom ezeken a nyelveken, akkor megpróbálod mind a kettőt aztán lesz valahogy. Nyilván nem azért kérdezed, mert szeretnél egy nyelvet megtanulni, amit ott használhatsz, mert akkor a cseh lenne az első. Szóval most a te hülye kérdésedre csesztem el 2 percet az életemből...
2019. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A némettel Csehországban jobban boldogulsz. Prágában azonban megy az angol is. Sokat jártam a cseheknél vidéken is, szeretjük a sok kirándulási lehetőség miatt, onnan a tapasztalat. (Azonban a férjem és én valamennyit beszélünk csehül.)
2019. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat alapján a 40 felettiek sokkal nagyobb valószínűséggel beszélnek németül, a fiatalok pedig angolul.
2019. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!