Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Valaki lefordítaná ezt nekem szlovák nyelvre?

Idősebb asszony keres egy olyan gondozásra szoruló hölgyet, akire szedhetné a gondozásit, -- opatrovateľský príspevok o ťažko zdravotne postihnutého, és akinél lakhatna is hosszútávon.

Nem rólam van szó amúgy, hanem anyám egyik havernőjéről. Örülnék ha segítenétek, köszönöm.

júl. 11. 14:41  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Már megoldottam.

# 1/1Időpont júl. 11. 15:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki lefordítaná nekem Kontrafakt-JBMNT című rapzenéjének szövegét szlovákról magyarra?
Lenne itt valaki aki lefordítaná nekem ezt a szlovák szöveget magyarra? De olyan aki hivatalos fordító
Egy szlovákul jól tudó ember segítségére lenne szükségem. Lefordítaná valaki nekem ezt az elég igényes szöveget szlovákra? Nagyon hálás lennék érte.
Egy szlovákul jól tudó ember segítségére lenne szükségem. Lefordítaná valaki ezt az elég igényes szöveget nekem magyarra? Nagyon hálás lennék érte.
Valakai lefordítaná ezt szlovákról magyarra?
Szlovákul tudók! Valaki lefordítaná nekem az alábbi szöveget szlovákra? Sürgős!

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!