Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik többnyire azzal töltik az idejüket, hogy az ablakban állva nézik, hogy mások mit csinálnak? A másik részét meg pletykálkodással általában. Elmondják amit láttak, hallottak.

Figyelt kérdés
Falun figyelhető meg ez a jelenség leginkább,de a környezetemben is van rengeteg ilyen.Szerintetek nem idegesítő dolog ez?Nem igaz,hogy nem talál jobb szórakozást szerintem.Akiket ismerek,nem mind egyedül élő idős.
2019. aug. 8. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak ez nem csak falun megy hanem nálunk városban is. Megállsz kocsival a ház előtt és a humán megfigyelő társaság már az ablakban áll és néz.

Múltkor feljött hozzánk a 2 keresztfiú és már az a pletyka ment hogy úristen milyen család költözött be a házba... :D

2019. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.Régen talán még csak falun volt jellemző,de most már városon is.Szerintem ezek az emberek élvezik,ha pletykálhatnak másokról,mert ez "élteti,izgatja" őt.Annyi minden mást csinálhatna,kirándulás,olvasás,szakkör,klubbok,zenehallgatás,séta,net,rejtvényfejtés,tanulás stb.De nem,ő inkább másokat figyel,és kibeszéli őket.Valahol olyan szegényes dolog ez nem,hogy ebbe éli ki magát?Vagy nem jól látom?
2019. aug. 8. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van ilyen. Én direkt szoktam ugratni őket. Integetek a kukucskáló öregasszonynak, meg adok nekik jóóó sok pletykatémát. Totál hidegen hagy az ilyesmi, ők meg hadd legyenek boldogok.
2019. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Várjál még 40-50 évet, aztán megnézzük, te mivel töltöd az idődet.

Kis fantáziával persze nehéz elképzelni...

2019. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretném hogy ez töltse ki a mindennapjaimat,még öreg koromra sem.Mindent megteszek,hogy ne így legyen.Ismerek olyan 80 évest,aki tanárként dolgozott,és azt mondta,hogy mindennap megold x.matekpéldát,csakhogy frissen tartsa az agyát,mert különben elbutul.De mindenki más nyílván.
2019. aug. 8. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

Ha valaki így érzi jól magát, hát tegye. Másfelől meg lehet fordítani a kérdést is.

Pl. a #1 válaszoló megáll a kocsival, és be akar leskelődni a lakásba. Akkor most ki leskelődik?

2019. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!