Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek miért ennyire...

Szerintetek miért ennyire elterjedt a magamutogatás a közösségi médiában leginkább? Nem csak a hírességek körében, hanem a tinédzserek közt leginkább?

Figyelt kérdés
Mi az oka, és célja ezeknek a képeknek, ahol gyakran hiányos öltözetben vannak emberek, vagy anélkül?Csak vélemények érdekelnek,de itt egy blog a témában ettől függetlenül: [link]
2019. aug. 12. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon az. A hiányos öltözékkel semmi gond. De ezek az emberek nem egy nudista strandra mennek el, hogy ott élvezzék meztelenül a természetet, mert ott a kutya sem figyelne fel rájuk. Ez a fajta meztelenkedés egyértelmű provokáció, feltűnősködés. Ráadásul mivel még meg is osztják, egyértelmű, hogy másoknak szól, nem pedig azért teszik, mert maguk úgy éreznék jól magukat.
2019. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is feltűnősködés. Ha híres ember,akkor lehet,hogy sokáig nem írtak róla,és így akarja elkerülni,hogy elfelejtsék. Mindegy mit,csak beszéljenek róla.Szerintem is,ha csak arról lenne szó,hogy jól érezze magát,akkor nem osztaná meg.A bulvármédia meg még rá is tesz egy lapáttal,mert minden egyes ún. villantásról beszámol.Sok oldalon nem is értem hogy engedik meg a magamutogatós tartalmakat.Nem ellenőrzi senki?
2019. aug. 12. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Többnyire nincs következménye, valamint sokmindenki jobban szereti magát jobbnak, szebbnek mutatni.
2019. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!