Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tinik! Őszintén szeretitek a...

Tinik! Őszintén szeretitek a mostani éveket (bármilyen szempontból nézve), vagy inkább élnétek régebben?

Figyelt kérdés

Normális, kulturált véleményeket várok.

Köszönöm!



2019. aug. 17. 14:24
 1/4 anonim válasza:
100%

én úgy egy fél éve nagyon ráfüggtem a 70-80-90-es évek zenéire, a ruhákra, úgy öltözködöm (platformcipő, bő nadrág, trendi batikolt póló és társaik, tudod), sminkelek, még a hajamat is úgy csinálom meg :D legszívesebben vennék ilyen összehajthatós telefont, ami régen volt, amin van az a kígyós játék, meg vennék tamagotchi-t, game boy-t. animéket és sorozatokat is nézek a 80-as 90-es évekből (cowboy bebop, sailor moon, spinédzserek, kölyökidő, daria, ilyesmik), meg zenéket is hallgatok (nem csak az ilyen felkapott queen-t, de annak is minden számát, hanem spice girls-t, depeche mode-ot, bananaramát, david bowie-t, whitney houston-t, abba-t, stb.)


a mai világ nekem túl felgyorsult, barátságok és kapcsolatok terén is, a fiúk azonnal akarják a csajokat meg mindenünket, rögtön lent van a nyelvük a torkomban, aztán meg eldobnak. szeretnék egyszer egy sráccal pl. elmenni múzeumba, aztán lemezboltba, utána meg a duna-partra sétálgatni telefon nélkül, mert a másik halálom a telefonozás, én otthon használom, meg utazás közben zenehallgatásra (mikor egyedül vagyok), esetleg fényképezésre, de amúgy bent van a táskámban. mikor ezt elmondtam egy srácnak, hogy ezt szeretném, akkor kinevetett, és azt mondta, hogy soha nem lesz pasim, mert úgy viselkedek mint az anyja vagy az öreganyja. nem hinném, hogy velem van a baj, hogy nehezebben tudok feloldódni, és szeretek kézenfogva sétálni anélkül, hogy negyedóra múlva egymás torkában legyünk, meg hogy a seggemet fogdossa... nem a stresszlabdája vagyok, hogy nyomogasson, amikor csak kedve tartja. eddig két barátom volt, de az egyikkel szinte azonnal szakítottam, mert az első hasonmása volt (kicsit eltértem a témától, de remélem, lejön a lényeg).


most is voltunk berlinben, és én lemezboltokba mentem, mert secondhand-ekbe ahelyett, hogy a csillivilli h&m-be rohantam volna a legújabb kollekcióért (semmi bajom az ilyen lányokkal, nyilván nem lehet mindenkinek egy stílusa, nekem is van onnan pár cuccom, de egy elfajzott része ezeknek a lányoknak nagyon taszít). régi scrunchy-hajgumit, platformos cipőket vettem.


nagyjából ennyi...


röviden: igen, szívesen élnék "régebben", legszívesebben a 80-as 90-es években :)


16/L

2019. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, trendek, amiket nem szeretek és ostobaságnak tartom őket, de ilyet bármelyik korszakban találnék.

Jó életem van, szeretem a mostanit és nagyon szerencsésnek tartom magam azért, amim van. Sok tervem van még a jövőre nézve, olyanok, amiket máskor talán nem tudnék megvalósítani.

Emellett persze pár hétre mondjuk kipróbálnám egy 80-as évekbeli kamasz, vagy egy 1860-as úrihölgy életét.


18/L

2019. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek ebben a korban élni,szerencsésnek tartom magam ilyen szempontból.Sok mindent meg kell majd oldanunk,de ilyenek mindig is voltak.

Nem élnék másik korban,fogalmazzunk úgy,hhjogy huzamosabb időre csak kíváncsiságból visszautaznék különböző korokba.De ennyi.

2019. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
84%
Honnan tudnák, nem éltek korábban :) Sokakban van egy hamis álnosztalgia, mert az hiszik, régen jobb volt, pedig...
2019. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!