Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen szempontból mi a vélemén...

Ilyen szempontból mi a véleményetek a MusicFM-ről?

Figyelt kérdés

A MusicFM sokszor tesz ki semmitmondó, gyűlöletkeltő, ellentmondásos vagy épp értelmetlen posztokat (fb-n). Pl:


[link]

Provokatív, primitív ember az aki így gondolkodik, arról nem is beszélve, hogy általánosítás.


[link]

Ez szintén egy provokatív poszt mert gúnyt űz abból, hogy valaki ezt nem tudja/nincs pénze cserére, v., hogy valakinek még így is kell.


[link]

Ez nem minden könyvre igaz, értelmetlen és a MusicFM ált. közönsége nem túl sok könyvet olvas, nem az összesre értem, ez a "gyakoribb verzió".


Arról nem is beszélve, hogy egyiknek sincs köze a zenéhez. Ilyenekkel van tele a facebook oldaluk.



2014. szept. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmitmondó az tény, de szerintem túlreagálod. Ezeknél lényegesen durvább dolgokkal is találkozhatsz a facebookon.
2014. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A másodikat totál félreértelmezted :DD Nem a kocsi cseréjére nincs pénze, nem ez a jelentése!!! Hanem, hogy a túlsúlyos nőci a kocsi oldalán ül, hogy ne boruljon fel. Ha már vádaskodsz, értelmezd már jól a képet :DD



A harmadikkal meg mi a bajod? Örülnél inkább, hogy kicsit így talán olvasásra motiválják az embereket.



Na, de ki vele, mi a személyes bajod velük? Megsértettek egy olyan csoportot talán, amihez te tartozol, és a szívedre vetted?:)

2014. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A MusicFM liberális érdekeket szolgál ki, lásd a zenéiket, egy magyar nyelvű nincsen már szinte köztük, továbbá a műsoraik "színvonalából" is ez jön le...

Cáfolja meg ezt, aki tudja.

2014. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 csak poén akar lenni,ilyet bármelyik oldalon lehet találni.

A 3.meg még igaz is,és teljesen jó hogy ilyet kiraknak.

2014. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2: Bocs persze, hülye vagyok, tudtam, csak elfelejtettem odaírni, hogy a nő túlsúlyosságára is sértő, öregkorban normális
2014. szept. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!