Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az egyik kollégám az agyamra...

Az egyik kollégám az agyamra megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Open Office-ban ülönk 6 fős asztaloknál. Én és egy másik kollégám rendszeresen dudolászunk, énekelgetünk(szolidan, halkan) munka közben, ő pedig minden alkalommal amikor ezt meghallja éktelen rikácsolásba kezd, hogy ezt "hagyjuk már abba". Még akkor is baszogat minket, amikor zenét hallgat fülhallgatóval.

2019. nov. 20. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarj másokat, a másik kollégának biztos vicces, a többiek meg (még) nem szólnak, csak az az egy! Beszéljétek meg.
2019. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ne dudolgass, en sose szolok a kollegamnak, de rettenetesen idegesito...
2019. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy mást is lehet zavar a dudolászás (elvégre munkahelyeden vagy).
2019. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
drabold fel ész szórd szét a testrészeit a körúton, vagy add oda egy giroszosnak
2019. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít az ilyesmi. Azt kellene megérteni, hogy mindenféle idegen hanghatás csak zavaró tényező a koncentrálásban egyeseknek.
2019. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem baromi idegesítene hogyha kollégám énekelgetne.
2019. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem inkább te mehetsz mások agyára csak tapintatosak voltak veletek.Talán észre kellene venned,hogy vannak mások körülötted,akik nyugodtan léteznének.
2019. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!