Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért számít illetlenségnek...

Miért számít illetlenségnek egy férfitól, ha egy fás részen a fa tövébe pisil?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a farkát mutogatja, hanem növeli az esélyét, hogy más belelépjen a tócsába.
2020. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az mivel jobb ha 1m-re a fától teszi?
2020. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki az utcan pisilne folyton, pisiszaga lenne az egesz varosnak. Nehany reszen eleve erezni, ahol sok a hajlektalan. Nekem mindegy, meglatom-e a kolbaszat, vagy sem, attol meg, hogy van ott epp harom fa meg egy bokor ami jol takarja, a szagot meg lehet erezni.

Nyilvan nem azt mondom, hogy pisiljen inkabb be, ha mar annyira kell es nem tud hova menni akkor ok, sajnos nincsen ellatva a varos olyan fejlett nyilvanos wc halozattal, hogy tenyleg barhol el tudjon menni az ember barmikor, illetve ha van is nyilvanos wc, altalaban 250 ft aproban, nem mindenki hord maganal keszpenzt, nalam pl sosincs, jo lenne, ha lassan mindenhol megoldanak a Paypassos fizetest, ahol csak fizetni kell, a nyilvanos wc-knel is.

Alapvetoen szerintem a buz illetve a tocsa amibe belelephetnek a baj. Ha nem is masik ember, de egy arra boklaszo kutya ami aztan hazamegy a lakasba a pisis labaival. (Tudom, kutyapisibe is belelephet, de ne noveljuk direkt az ilyen lehetseges helyzetek szamat.)

2020. febr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ha az illető kint van a természetben, kiránduláson az más, de városban nem ürítünk nyilvánosan. Egy fát egy városban ne keverjük a természettel.


Ugyanígy egy almacsutkát sem dobunk el egy fa tövébe, magyarázkodva, hogy a természetbe került és lebomlik. Városban az ott szemét, és a maradék paprikás krumplit se öntjük egy fa tövébe egy városban, merthogy az a természetbe kerül.


És ha felmegyünk valakihez sem dobjuk az almacsutkát a cserepes növényének a virágföldjébe ... merthogy a természetbe került és majd lebomlik, és jó az a virágföldnek.


Nem is beszélve amit már írtak...

2020. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mustafa33 ***** válasza:
100%

Rendőr: - bácsi, nem szégyenkezik ide a kapualjba pisilni, mikor ott van tíz méterre a nyilvános WC?

Bácsi: - Jaj fiam, régen volt az amikor én még tíz méterre el tudtam pisilni. :-)

2020. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Nem illetlenség, hanem a fa kiszáradásához vezet, ha mindenki ezt csinálja. Azon viszont az illetékeseknek el kellene gondolkodni, hogy egy nagy városban mit csináljon az ember közvécék hiányában? Továbbá: miért kell a wc-ken fizetni? Pl. autóbusz pályaudvarokon? Ma már még a wc-s néni sem ül ott, hanem egyenesen automata veszi el a pénzt, tehát látszik, hogy a pénzszerzés az oka, holott a lényeg a környezet védelme lenne. Én elvből nem veszek igénybe fizetős wc-t. Vagy mit csináljon pl. egy cukros, akinek gyakran van ingere? Soós Zoltán verse jut eszembe a római wc-kről, melyek diszkréten és ingyenesen állnak a fal mellett rendelkezésre. El kellene az ilyesmin gondolkodni az illetékeseknek!
2020. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

#6-os!


A wc fenttartása kérül pénzbe, nem lehet ingyen üzemeltetni, de tisztántartani sem. Gondolom te sem takarítasz ingyen.

A másik züllötteb réteg bizonyos mértékű kizárása. Ha ingyen lenne, akkor még be is költöznének...

2020. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csabx válasza:
70%
Gondolom kedves férfi kommentelő társaim, hogy TI inkább jártok lábszárig lehugyozott nadrágban, mintsem elviselnétek két perc "illetlenséget"...
2020. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mustafa33 ***** válasza:
78%
Fodor István, miért kell a nyilvános árnyékszéken fizetni? Már Vespasiánusz kimondta "Pecunia non olet" (a pénznek nics szaga) amikor a fia ezt a kérdést feltette neeki.
2020. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Illetlen, büdös, egészségtelen, és senki nem kíváncsi a farkadra. Nem tudhatják, hogy pisilsz-e, vagy önkielégítést végzel.
2021. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!