Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez most akkor bunkóság?

Ez most akkor bunkóság?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésben azt olvastam, hogy fényes nappal kihangosítottan zenét hallgatni mobilról taplóság. Én minden nap ezt teszem, amikor letekerem a szomszédos városba az utat, hogy ne unjam halálra magam :S
2010. júl. 25. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biciklin még nem az, de pl. a buszon igen.
2010. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Én is szoktam, szereltem a kerékpáromra mobiltartót is, hogy ne kelljen a készüléket fognom.


Amíg a fekete BMW-s gumófejű kopasz izomagyú szarláda bömböltetheti 500 decibellel a tektonikot a verdából, nehogymár egy gyatra mobiltelefonon akadjanak ki az emberek...

2010. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A bicajon nem, mert azt nem nagyon hallja más, max, amikor megállsz a piros lámpánál, de azt meg kibírjuk.:) Viszont amikor a buszon, buszmegállóban a tapló gimis kölykök teszik(én most 21 vagyok, tehát nem egy néni, és ráadásul ez engem még gimisként is zavart), ráadásul techno-t hallgatnak, amitől én agyf@szt kapok és hisztérikus leszek....hát már nagyon bennem van, hogy egyszer odamegyek és szólok nekik, hogy nem vagyok kíváncsi a zenének kicsit sem nevezhető kalapácsolásukra! Oké, ízlések és pofonok, de nekem semmi kedvem elviselni másnak az ízlését, ha nem muszáj!

Amúgy etikett szerint igen, illetlenség. Pont azért, mert nem biztos, hogy mindenki kíváncsi rá, vagy lehet, hogy olvasni szeretne például, és emiatt nem tud...

2010. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Pont a technopatkányok meg a tektonikus divatbúzák ugatnak a leghangosabban,amikor valami értelmes zenét hallgatsz (pl. Heavy Troopers)
2010. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Buszon és utcán is elég taplóság nem fülhallgatóval hallgatni a zenét hiszen pont azért találták ki, h így ne bánts másokat! Én is a frászt kaptam középsuliban tőle mikor jöttem hazafele és kis szemetek direkt ilyen roma bulizós zenét nyomattak egész végig a buszon! DE DIREKT! Oké mindenkinek van egy stílusa, de mint írtam a fülhallgatót pont erre találták ki!
2010. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felénk a vonaton páran mindig Bódi Gusztit bömböltetnek......nem ,így bicajon nem bunkóság......
2010. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utcán, buszon, vonaton... szerintem ciki és taplóság is. Illetve a taplók hallgatják így. Miért nem lehet fülessel hallgatni.

Országúton nem sokan hallhatják, ott még elmegy. Engem a 80-as évekre emlékeztet, amikor nagy magnóval a vállukon vonultak a fiatalok. Szerintem az sem volt menő.

2010. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha fülessel hallgatnám, hamarabb elcsapnak a kocsik..
2010. júl. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!