Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi véleményetek arról ha egy...

Mi véleményetek arról ha egy csaj direkt hangosan böfög egy kaja vagy üdítő után?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én csak családi / rokoni körben szoktam, de ott jó hangosakat :D Mert ott így szokás és nevetünk rajta mindig :D De "idegenek" előtt nem. Párom még nem volt, nem tudom, ez majd hogy lesz. De pl legjobb barátnőm előtt nem csinálnám, hiába mindent megoszthatok vele, de egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak olyan emberek, akiket zavar az ilyesmi, mert pl náluk a családban nem úgy mennek a dolgok, mint nálunk.
2010. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Van valami megfoghatatlan bája annak, amikor egy apró és vékony lányka lobogó arccal teleküldi a világot gyomorpárával, hogy az ablak beleremeg.
2010. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kicsit kiábrándító.....
2010. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az hogy engem nemtudsz legyőzni, én böfögöm a legnagyobbat. ;)

Fiúknak talán lehet? -.-"

17L

2010. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Társaságban,barátoknál sosem,szerintem gusztustalan beleböfögni más arcába.

Itthon ha egyedül vagyok,akkor sem ordenális nagyot.

2010. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Társaságban elég cink!
2010. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!