Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én tartom ezt nem normáli...

Csak én tartom ezt nem normális dolognak?

Figyelt kérdés

Tudom, semmi közöm hozzá ki mit csinál, de mikor szültem és amiket a kórteremben láttam ledöbbentett. Mindenki folyamatosan nyomkodta a telefont. Volt akinek a babája lógott a kezében, mert lecsúszott a ciciről, ott sírt, anyuka mobilozik. Egy másik nö, szülés után lefeküdt a véres köntösében az ágyra. A nővér könyörgött neki, tegye le a mobilt, menjen el fürdeni, utána gondoskodjon a babáról. Később is bejöttek hozzá, akkor sem erdekelte mit mondanak neki. Fél nap után én és egy masik anyuka tettük tisztába a babáját, mert nem foglalkozott vele. Csak nézett minket és pötyögött. Mi pelenkaztuk, fektettük le.

Most csak két példát írtam, mert hosszú lenne. Én is hasznàltam a mobilt, képet küldtem, beszèltem a rokonokkal. Ennyi. De nem órákon át.


2020. máj. 11. 11:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%

Fél nap után én és egy masik anyuka tettük tisztába a babáját, mert nem foglalkozott vele. Csak nézett minket és pötyögött. Mi pelenkaztuk, fektettük le.


Ja, hihető is.

2020. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinni, de ez valóban így volt. Miért hazudnék?
2020. máj. 11. 11:54
 3/11 anonim válasza:
69%
Megnezem azt a korhazat ahol a mover konyorog hogy tegye tisztaba a gyereket ah anyuka. Tudod mikor erdekli őket??
2020. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálatok vmi bekattant??? Nem kamu!!!
2020. máj. 11. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Szo nelkul engedte a no, hogy hozzanyuljatok a babajahoz?
2020. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekelte a baba. De nem értem miért kell ezen fennakadni! Nem róla szól a kerdésem. Az hogy ti ilyet nem láttatok, nem jelenti azt, hogy nem történik ilyen!
2020. máj. 11. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
En is iden szültem, de nem tapasztaltam ilyet. Nyilvan nem normalis.
2020. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elszomorító, de azért ez nem általános jelenség. Lehet, hogy az a nő nem is akarja megtartani a gyereket, örökbe akarja adni.
2020. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy depressziós vagy idióta vagy fogyatékos, tökellütött liba vagy nem gyereket akaró stb. de biztos, hogy nem normália!
2020. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki akar gyereket. Lehet veletlenul epp tobb olyan no jott ossze nalatok, akinek nem azert szuletett meg a gyereke, mert annyira vagyott ra. Vagy egyszeruen annyira szar volt az egesz terhesseg neki, hogy szules utan keptelen volt barmire, annyira kifaradt. Nyilvan egy boldog anyuka, aki alig varta a gyerek megszuleteset, nem igy viselkedne.

Ezert kellene normalisan felkesziteni a lanyokat, mivel jar a terhesseg, mert nem egy habosbabos tundermese, nem 9 honap izgalmas mamor, meg normalis felvilagositast adni arrol, hogy a szexbol bizony gyerek lehet, nem kriminalizalni azt, aki inkabb az abortuszt valasztana, nem ingyen penzt adni 3 gyerekre, stb. Szerintem nincsen abban semmi rossz, ha valaki nem akar gyereket. De ha egy ilyen embernek megis lesz, ne varjuk, hogy majd ugy fog viselkedni vele, mint az az anyuka, akinek minden alma ez volt es ahogy megszuletik, mar imadja is a babat.

2020. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!