Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Istennek mindenkivel van...

Ha Istennek mindenkivel van terve, akkor én miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Mi terve van velem, ha semmim sincs. Régen rengeteg barátom volt, gondtalannak tűnt minden, boldog voltam. Most 21 éves vagyok és semmim sincs. Imáimban kértem tőle barátokat, barátnőt, boldogságot...de nem találtak meghallgatásra. Kértem tőle jó jegyeket és kitartást az iskolában, ezeket megkaptam. De mit érnek a jó jegyek? Annyira egyedül vagyok, senkinek nem tudok elmondani semmit, mert nincs kinek. Miért hagy így szenvedni, hisz az egyedüllét a legnagyobb büntetés, amit halandó kaphat. Mit vétettem, amiért ezt kapom? Mi a célja velem? Már az öngyilkosság gondolata foglalkoztat, annyira kínoz a magány.
2011. júl. 23. 21:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
51%
Sokunkat kínoz. Váltsd a rosszat jóra!
2011. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
72%

"Mi a célja velem?"


- Kell neki elrettentő példa azoknak az embereknek, akik ölbe tett kézzel várják a csodát ahelyett, hogy tennének valamit, és nem magukban keresik a hibát.


Bocs, ez csúnya volt...

2011. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Ha létezik, akkor sokunkat ezzel büntet, rengeteg a magányos ember. Reménykedj benne, hogy jóra fordul minden, bár inkább tegyél érte, mint reménykedj.
2011. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Segíts magadon, Isten is megsegít, tartja a mondás. Senki sem kapja a szájába a sült galambot, ha mégis, hamar ki is repül onnan.
2011. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen válaszokat kapok. Sajnálom, hogy feltettem a kérdést.


Teszek érte minden percben, de nincs eredménye.

2011. júl. 23. 21:51
 6/43 anonim ***** válasza:
Ezt csak az tudja milyen érzés, aki már átélte ezt, volt ilyen időszaka. Nekem is most van ilyen, de már lassan lehet azt mondhatom, hogy volt. 2 évig tartott, én is 21 éves vagyok. Bár mondhatnám azt is, hogy 21 éve tartott...És igazából tényleg csak te változtathatod meg. Az elmédben.
2011. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
És te hogyan csináltad?
2011. júl. 23. 21:58
 8/43 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne keseredj el. Akiket el kell engedni, azok csak menjenek. A fáj is a magány, mindig jobb, mint a hamis barátságok.
2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
nincs Isten. Vagyis olyan értelemben ahogy te érted. Mégis minden ember egy Isten. Tud teremteni és pusztítani. Használd ezt a képességedet és teremthetsz bármit. Csak egyet tarts szem előtt. Mindent nem tehetsz meg büntetlenül másokkal, mert a szabad akaratot nem lehet elvenni másoktól.
2011. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Őt kérdezd meg, hogy mi a terve Veled. Én is keresem az akarátát az életemre, olvasom a Bibliát, bibliaórákat hallgatok, próbálom Őt annyira megismerni amennyire csak lehet. Én is imádkozom mindennap. Szerintem próbáld meg úgy, hogy nem azt kéred, amit Te szeretnél magadnak, hanem azt,hogy az legyen, amit Ő tervezett Veled. Én is ezt szoktam kérni. Mert Ő sokkal jobban tudja nálunk, hogy éppen mire van szükségünk. Lehet, hogy még nem jött el az ideje annak, hogy barátnőd legyen. Barátkozni tudsz gyülibe például. Ha iskolába jársz, akkor ott tervez Veled valamit és az már egy jó bizonyság Róla az osztálytársaidnak, hogy azóta vannak jó jegyeid, amióta imádkoztál érte.
2011. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!