Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak olyan sokan,...

Miért vannak olyan sokan, akik ha rejtett számmal hívatnak telefonon, egyszerűen nem veszik föl?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rossz tapasztalat, legtöbbször ha valaki úgy hív akkor megvan az oka! Én legalábbis saját tapasztalatból beszélek!
2010. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert, ahogy én is, ha nem veszi a fáradtságot, hogy kijelezze a számát, én miért fáradjak azzal, hogy felveszem neki. Egyébként a közvélemény kutatásoknál ugyanúgy rejtett számmal zaklatják az embert.
2010. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, a vezetékes nem írja ki a számot, mégis fölveszik...Persze tudom, nem ugyanaz, de akkor is. Az pedig szerintem hülyeség, ha valaki úgy gondolja, ha a közvélemény-kutatók, stb. rejtett számmal hívnak, akkor inkább nem vesz föl semmi rejtett számút...
2010. aug. 10. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Az en telefonom be van allitva, hogy automatikusan elutasitja a szam nelkuli hivasokat, eszre sem veszem, ha valaki ugy hiv. Ha nincs szam, nincs egy szemely a hivas mogott, nem vagyok ra kivancsi, ennyi. Am meg miert nem tudjak kiirni az emberek a kib*szott szamukat? Miert titkoloznak? Baromi idegesito!
2010. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeretem tudni, hogy ki hív. Ha a számot kijelzi, de nem ismerem fel az alapján, akkor felveszem, és megkérdezem, hogy ki az. De ha ki sem jelzi a számát, akkor menjen a francba.
2010. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen a vezetékes teljesen más, mert ott az van. A mobilnál, meg aki hív kiválasztja, hogy nem akarja, hogy tudják ki is ő. Na menjen már a francba.
2010. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem veszem fel a rejtett számot, mert eddig 10/10 esetben telefonbetyárkodásról volt szó. Szóval, aki nem írja ki a számát, az nem érdekel.
2010. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rendszerint egy bank az, és hitelt próbál eladni nekem, amire nem vagyok vevő.
2010. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
azért, mert ha valaki beszélni akar velem, igenis vállalja föl a telefonszámát és a személyét...ő is tudja az én számomat ezekszerint, ha fel tud hívni, akkor az úgy korrekt, ha én is tudom az övét, ennyi... rejtett számmal csak azok hívnak, akik szórakoznak, vagy rám akarnak sózni valamit,akiknek nincs vaj a fejükön, azok fel merik vállalni a telefonszámukat
2010. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Támogatom, hogy pofátlanság elrejteni a számot. Ennek ellenére én mindig felveszem, aztán nyakukba borítom az összes dühömet.


A kedvenc állatfajom az, aki csak rámcsörög, hogy hívjam vissza, és hát persze, hogy rejtett számmal teszi!:))

2010. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!