Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak olyan sokan,...

Miért vannak olyan sokan, akik ha rejtett számmal hívatnak telefonon, egyszerűen nem veszik föl?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azert, mert akinek nincs rejtegetni valoja, aki nem mismasolni akar valahogy, az nem fog rejtett szammal hivni, ugyanis a rejtett szam a telemarketingesek modszere altalaban. Ha valaki olyan keres, aki tenyleg akar valamit, az nem igy fog hivni, mert nincs oka ra, hogy ne irassa ki a szamat.
2010. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
HAhaa én ismeretlen számokat sem szoktam felvenni, nemcsak a rejtetteket nem, mert akinek tudom a számát, azzal szeretnék beszélni, a többi meg nem érdekel
2010. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
mert ha én megtisztelem a másikat azzal,hogy kiírom a számomat,akkor ugyan ezt el is várhatom..
2010. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az én vezetékes telcsim is kiírja a hívó számát,ha nem titkos.Különben nagyon ritkán veszem fel a mobilt,ha nincs szám.Pl.a volt ,hogy mobil szolgáltató ügyfélszolgáltató mondta visszahív,de "sajnos szám nélkül tud".Valóban szám nélkül hívott vissza.A napokba felhívtak számkijelzéssel,és nem szólt bele senki.Akkor ugyan mire gondolhatok?Kaptam már fenyegető sms.-t is ami ugyan számmal jön,de sajnos nem tudtam meg kitől.A szolgáltató nem adta ki a tulajt,azt mondták rendőrségen keresztül feljelentéssel tudhatom meg.Felháborítónak tartom.
2010. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!