Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire gyakori vagy helytáll...

Mennyire gyakori vagy helytálló, hogy egy 13 éves lány kíséri a vőlegényemet az esküvőn?

Figyelt kérdés

Esküvőnk lesz majd 2022-ben:D de már most szervezzük. :)

Beszéltük, hogy mikor vonulunk kik kísérjenek majd minket. :)

Mondtam, hogy engem a keresztapukám fog. (54éves)

Páromnak sajnos a keresztanyukájával nincs jó viszonya és beteges is, ezért a 13 éves unokatesójára gondolt.


Picit összekaptunk ezen, mert ő koszorúslány lesz és szerintem a koszorúslányok menjenek együtt és helyette lehetne akár más is, hisz van két sógornője is, csak hát ők már férjnél vannak.


Viszont van egy 55 év körüli anyukájának a testvére, akivel viszont nagyon jó a viszonya és szereti őt. Ő testvérének a keresztanyja. Ő sajnos már özvegy. Mondtam lehetne ő, hisz felnőtt és nincsen párja sem és keresztanyukája is lehetne akár ő, meg úgy is tekint rá.


De erre azt mondta, hogy de hát ő özvegy asszony.

Pedig szerintem ilyenkor a kísérő vagy a testvér vagy a tanu vagy a keresztszülő, nénje, de viszonylag idősebb személy szokott lenni és nem a koszorús lány.


Nem értettem kicsit:D


És megharagudott rám, hogy "lehurrogtam" az ötletét.


Segítenétek nekem abban, hogy ti ezt hogy látjátok? Nincs igazam?:(


Ne mondjátok kérlek azt, hogy szerintetek össze se házasodjunk, hogy ha ilyeneken veszekszünk. Egyébként nem szoktunk veszekedni, meg ezt se nevezném veszekedésnek:D


Csak kíváncsi vagyok tényleg!! Ha túl konzervatív vagyok azt is elfogadom:) csak írjatok bátran:)



2020. nov. 16. 23:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%
Ekkora marhaságon problémázni, eszem megáll... Azóta sikerült már eldönteni, és megoldani ezt az "óriási" problémát, vagy már meg is volt az esküvő?
2022. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!