Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nagypapám 76 éves, és...

A nagypapám 76 éves, és teljes mértékben elítéli a női egyenjogúságot,és azokat akik amellett kampányolnak. Szerintetek sincsen igaza? Akárhányszor előhozom,hogy miért ne lehetne egy nő katona, úgy lehurrog mint a vaddisznó..

Figyelt kérdés
Azt álltja,a nők megérdemlik,hogy kevesebbet keressenek, stb..mert ők eleve nem arra vannak kitalálva,hogy családot tartsanak fent.Az ő állítása szerint, egy nő ne legyen katona, ne akarjon vezető beosztásban villogni,és ehhez hasonló csípős megjegyzések.Nekik az a dolguk,hogy szüljenek,és összetartsák a családot.Fizikumuknál fogva eleve nem arra teremtődtek,hogy férfi helyett végezzenek munkát, meg ahova beteszik a lábukat csak kupleráj van, mert megy a féltékenység meg a vezetők( férfiak) rájuk másznak.Lassan már én megyek ettől a felfogástól a falnak..hiába mondom neki,hogy már 2021-et írunk lassan..
2020. dec. 1. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Mért akarod meggyőzni?

Csak menjél katonának, ha akrasz!

2020. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
" arra vagyunk kitaláva, az a dolgunk, hogy szüljünk. " már itt felcsesztem magam. Változtak az idők, 21. század van. Nem vagyunk tenyészállatok. Papádnak fel kellene fogni, hogy már nem így működik a világ.
2020. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Most őszintén... Nem mindegy, hogy mi a véleménye?

Sezrinted majd pont 76 évesen fogod meggyőzni bármiről...???


Hagyd rá!

2020. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már lemondtam arról,hogy meggyőzzem,vagy érvekkel hassak rá. Csak az idegesít,hogy akárkivel beszél,mindenkinek osztja az észt ( idegeneknek,és ismerősöknek is egyaránt), és a hülye régi felfogása miatt meg hát persze,hogy az az ő véleménye a mérvadó mindenkivel összeveszik, emiatt pedig fújnak ránk a faluban,holott én például se tudója se látója nem vagyok az ő maradi gondolkodásának,és egyet sem értek vele.Azért mert fiúsan öltözködöm, fiús hobbim van,és katona szeretnék lenni, egy kifordult kis "pcsa" vagyok a szemében.
2020. dec. 1. 19:56
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Hát a falu az mindig rázós hely.

Költözz el a legközelebbi min. 20 000 fős városba!

2020. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretnék egy igazi genyo lenni, de legbelül sejted, hogy igazam lesz.. Ezek az idősek 70+ osok és lassan a halál fog értük jönni. Az idősek már csak ilyenek.Sajnos. Nekem nagymamám ugyanilyen.
2020. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Nos en nem vagyok idos, de van igazsag alapja a annak amit mond az oreg. Na persze nem ilyen sarkosan ostobàn.

Az igazsag valahol az ô szèlsoseges baromsaga es a kemènyvonalas feministàk lázàlma kozott van.

Nevezetesen -NINCS- ès nem is lehet teljes egyenjogusag - sem a nok nagyon nagy resze nem tud bizonyos dolgokat megtenni amit a ferfiak nagyon nagy resze kepes es sem forditva: a ferfiak nagyon nagy tesze keptelen arra amire a nok nagy resze kèpes. Ennek biologiai oka van alapvetoen. Ettol mèg van olyan hogy egy nô rátermettebb olyan dologban amiben altalaban a fefiak szoktak azok lenni es van olyan is hogy egy ferfi ratermettebb olyan dologban amiben altalaban a nok szoktak azok lenni.


Az emancipacionak vannak jogos reszei, peldaul ugyanazert a munkaaert ugyanazt a fizetest kell kapnia nonek es ferfinak egyarant.

2020. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
7: Te összetévesztesz 2 szót: egyenjogúság és egyformaság.
2020. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne hallgass rá. Inkább adj hálát az égnek, hogy az efféle mentalitás kihalóban van.

Mosolyogj és bólogass ha dől belőle ez a fajta okosság, de egyébként engedd el. Ostoba, múlt századi felfogás.

2020. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

8 as nem keverem. Nincs egyenjogusag.

A fefinak sincs joga szulni.

Nem lehet a jog utjan biologiai korlatokat ledonteni.

2020. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!