Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mikor lettek az emberek ilyen...

Mikor lettek az emberek ilyen full ellenségesek és köcsögök egymással?

Figyelt kérdés
Vagy mindig is ilyenek voltak, csak nekem szúrja nagyon a szememet mostanában?

2020. dec. 4. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nézd már az ősemberek is nyírták egymást és lopták egymás kajáit.
2020. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ősidők óta.
2020. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván rosszabb körülmények között eldurvulhat a helyzet.

De az emberek alapvetően szelídebbek lesznek az évezredek alatt.

2020. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
Huu hát igazából az emberek változnak, te is, meg az is, hogy hogy látod a világot és az embereket, szóval lehet ezért látod, hogy ilyen drasztikus a változás, de amúgy szerintem is picit bunkóbbak az emberek úgy általánosságban, mint régebben
2020. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem vicc: szerintem 1998 óta Mo.-n.
2020. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most kifejezetten nekem ez abban nyilvánult meg, hogy ha nem egyezik valakivel a véleményed (akár étel, ital, politika, bármi), akkor te egy szaralak vagy onnantól :D Nincs az emberek közt értelmes párbeszéd, nem tudod kifejteni a véleményedet, mert az emberek kvára nem mérlegelnek, lehet saját véleményük sincs, csak hallottak valakitől valamit, ami úgy van, és kész, és ha én mást mondok, vagy máshogy gondolom, akkor az meg van cseszve, mert sem elfogadni nem akarja, sem felfogni, hogy én miért gondolok ugyanarról mást...
2020. dec. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!