Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek létethet napjainkb...

Szerintetek létethet napjainkban olyan hely a Földön, ahol a képen látható 'dupla' WC -t használnak emberek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 14. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami erdei kunyhóban,a nászutas lakosztályban talán.
2020. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan szükség, ami törvényt bont...
2020. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy anyuka és a biliről leszokást gyakorló gyereke ülhet együtt egy ilyen típusú WC-n.
2020. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ötletnek nem rossz....bár, ahol ilyen wc-k vannak, ott a biliről való leszoktatás céljából szerintem nem építenek (csak azért) ilyen dupla wc-ket (mert kb. nem az a legfontosabb problémájuk, hogy hogyan szokjon le a gyerek a biliről...hanem, hogy legyen amitől wc-znie kell. (kaja).
2020. dec. 15. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Még a "civilizált" világban se mindenhol zárják magukra az ajtót ilyen esetben, mint nálunk.

[link]

Meg ilyen vicces képek közt már sokszor láttam 'illegál' módban készített telefonos fotókat, amikor pl. diszkók környékén a lányok egymás mellett pisilnek a földre. Akik erre képesek, azok bent is simán leülnek egymás mellé.

2020. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!! - #5 -nek: Azért az más, amikor egy buli alkalmával 2-5 lány egymás mellett pisil, és más az is, ha fiu- lány vegyesen...bár ilyen is előfordul, de az már ritkább. Meg 2 lány ilyen kiépített budiban is pisil simán egymás mellett. Nade, azt már inkább ne képzeld el, hogy beül egymás mellé egy ffi és egy nő, és előadnak (akárcsak az egyikük is egy olyan jó rotyogósat....hangok és szagok orgiája....olyat sztem még 2 ffi sem tenne egymás mellett. Én még olyankor is csak nehezen produkálok, ha a mellettem levő fülkében van valaki
2020. dec. 16. 12:13
 7/8 A kérdező kommentje:
1-2 éve, amikor valahol valamelyik szovjet utódállamban volt nemzetközi , síbajnokság, na, ott készültek a sízőknek ilyen dupla budik, volt is cikkezés és szenzációzás miatta.....
2020. dec. 16. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg, így, hogy mondod, már én is emléxem.

Rákerestem, a 2014-es téli olimpián volt.

Lehet, hogy a kérdésben mutatott wc-re se rotyogtatni ülnek be ketten. Vagy mégis, mit lehet tudni.

Nálunk ugyan csak 1 wc van, de nem külön, hanem a fürdőszobában, és aktuális barátnőkkel simán pisiltünk egymás jelenlétében a közös fürdés előtt, ameddig a másik egy méterre onnan vetkőzött. Ha két wc van, akkor meg valószínűleg nem várjuk meg a másikat, hanem egyszerre végezzük.

2020. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!