Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok a kádba, zuhanyz...

Mit gondoltok a kádba, zuhanyzóba pisilésről?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Undorító
Semmi baj vele
Ha nagyon kell, és a WC nem elérhető, akkor ok, amúgy inkább ne
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A te kádadban azt csinálsz, amit szeretnél. A nagy dolog, nagyobb problémához vezethet.
2020. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

sztem az erotikában esetleg ennek is lehet egy művészi formája....

látttam már ilyet-egyéni véleményt mondtam

2020. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Zuhanyzás közben oké, máskor csak végszükség esetén
2020. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Sokan szokták mondani, hogy ugyan, ezt mindenki csinálja, stb, viszont szerintem egyenesen undorító dolog amikor valaki a zuhanyzóba/kádba pisil. Kivétel ha 5 éves vagy.
2020. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Puhítja a bőrt.
2020. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Írtja a lábgombát.
2020. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
89%
Mindíg belepisilek,ez nálam gyerek koromtól így van,tetszik és izgat!28f
2020. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Velem előfordul, próbálok odafigyelni, hogy előtte pisilek egyet, de amint megengedem a zuhanyt, azonnal jön az inger. Ha pisiltem előtte persze nincs baj, de ha elfelejtettem, akkor igen, odapisilek. Nyilván kádban fekve nem szoktam ilyet, ott egyébként nincs is ingerem.
2020. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
89%
Én is rendszeresen.Semmi baj vele,inkább jó!24F
2020. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Lefolyik, le is mosom, nem zavar - és nálam is hozza az ingert a zuhany, nem tehetek róla. Nem vagyok rá büszke, de nem foglalkozom vele túlzottan.

Van, ahol meg kifejezetten buzdítanak rá, környezetvédelmi okokból:


"Oslóban olyanannyira komolyan veszi a környezetvédelmet az önkormányzat, hogy nemrég arra hívták fel a lakosság figyelmét, hogy hihetetlenül pazarolják az ivóvizet. A felmérések szerint nem csak az oslóiak, de úgy összességében a norvégok szeretnek úgy csinálni, mintha bárhonnan vizet lehetne fakasztani, ugyanis átlagosan 182 liter vizet fogyaszt naponta egy ember. Ez majdnem kétszer annyi, mint a szomszédos Dánia napi vízfogyasztása, úgyhogy ha a dánoknak megy a spórolás, akkor a norvégoknak is. Legalábbis ennek szellemében tették közzé tippjeiket, hogyan is lehetne spórolni.


PÉLDÁUL ÚGY, HA ZUHANYZÁS KÖZBEN PISILNÉNEK"


( [link] )

2020. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!