Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közös zuhanyzóban hogy lehet...

Közös zuhanyzóban hogy lehet megoldani h ne látszódjon a péniszem a többiek előtt?

Figyelt kérdés
Nincs függöny, se kabin, csak egy kis fal választ el, és a törölközőt se lehet berakni max a földre. Elég szégyenlős vagyok, mert elég kicsi, pláne ha összemegy, ráadásul egy herém van :S
2011. aug. 14. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hol van ez a közös zuhanyzó? Mármint kolesz, vagy sportolás után? Szerintem csak úgy, ha megvárod amíg mindenki végzett, vagy az elsőnek mész. Esetleg ha vannak jófej haverjaid, akik ilyen miatt nem csúfolnának, velük mehetnél. Ha sportolás utáni zuhanyról van szó, akkor én inkább otthon intézném ezt, ott max. csak tisztasági törlővel áttörölgetném magam (hónalj, mellkas, stb).

Több ötletem nincs, de én lány vagyok:)

2011. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fal felé csak tudsz fordulni, kifelé meg a törülköző..

Gyorsan, diszkréten.

Ha nagyobb "felhajtást" csinálsz inkább felhívod magadra a figyelmet..

Én nem szoktam másét nézegetni..

2011. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki fogja nézni a farkadat? Már a többi fiú előtt is ciki a méret, nem csak a lányoknál? Senkit nem érdekel, hogy neked mekkora. A barátnődet se érdekli, hidd el. Az számít, ahogy használod, és nyilván nem fogod üzembe helyezni egy pucér férfiakkal teli helyiségben.
2011. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én lány vagyok, nálunk sincs függöny stb. mi nem nézzük egymást, nem sokat látok a másikból.. bár nincsenek is olyan sokan. kitapasztalod, mikor gyér a forgalom.. mondjuk reggel fürdesz.

mármint nem tudom koliról van-e szó, én arról nyilatkoztam.

2011. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koli, nyári tábor, gólyatábor.
2011. aug. 15. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél tapadókorongos akasztót. Ezt fel tudod cuppantani a csempére, ráteszed a törölközőt, fürdés közben meg befelé fordulsz, ennyi.
2011. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fal felé fordulsz háttal a népeknek.
2011. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, de a törölközőig vhogy el kell jutni.
2011. aug. 15. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért írtam a tapadókorongot. Asszem, lidlben vettünk pont emiatt, de nem kinn akasztjuk fel vele a törölközőt, hanem benn a zuhanyfülkében. Persze jó magasra kell tenni meg nem fröcskölni, de tuti megoldás :)
2011. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Szorítsd a combjaid közé!
2011. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!