Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Edzőteremben beszólt egy...

Edzőteremben beszólt egy pali, visszaszóltam és most szórakozik (zuhanyzóban nyitogatja az ajtót rám). Mit tehetek vele? 33 Nő

Figyelt kérdés

Az ajtóban kulcs nincs.

Velem egyidős, tesztoszteron túltengésben szenved. Előtte fél órával még normálisan beszélgettünk, aztán ez lett...

Egyedül vagyok nő a teremben, és negyed akkora mint a pali, a pultoscsaj rászólt de hiába. Ez lehet nála a cucctól esetleg, vagy simán paraszt, vagy csak meg akarta mutatni ki a jani? Mit kezdjek vele? Megáll mellettem, felszívja magát és erősködik és úgy vergődik mintha egy férfivel tenné.


2011. jún. 10. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne menj le a nívójára semmiképpen szerintem. Ha még egyszer rád nyitja az ajtót nyugodtan mond az arcába, hogy ezt zaklatásnak tekinted és a következő alkalom után a pultos lány tanuskodásával megtámogata már a rendőrségi feljelentésen szánthat az agya.

Esetleg paprikaspray sem biztos, hogy rossz ötlet, nem sok, csak annyi, hogy többet ne akarjon nyitogatni.

Vagy egy olcsó akasztós zár kb. 500 Ft. Vegyél és rakd fel az ajtóra, ezzel is kiküszöbölheted.

Nem irigyellek.

2011. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szólj egy másik normális edzötásnak, hogy a "kolléga" bunkózik. Hidd el, úgy leállitja majd, hogy öröm lesz nézni...
2011. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek a szintjére. Kizárt. De legszívesebben bevertem volna neki elhiheted. Ekkora egy benga marha pali, és veri magát mintha iskolába lennénk hogy elvettem a tollát... Én új vagyok ott, a pultos csaj sztem simán nem vállalna be egy tanúzást. De azért köszönöm az ötletet.
2011. jún. 10. 15:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam az "edzőtársamat", azt mondta ne foglalkozzak azzal a palival.... ennyit mondott....
2011. jún. 10. 15:05
 5/11 A kérdező kommentje:
heló heló viszonyban vannak már vagy 20 éve...
2011. jún. 10. 15:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Edzőteremben gyakori az ilyen erőfitogtató kivagyi kakaskodás?
2011. jún. 10. 15:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen általában a szteroidtól szokott lenni, attól kanos tud lenni az ember + nem bír magával. Tuti anyagozik a csóka. Én a helyedben képen fújnám paprika-sprayvel, ahogy előttem írták...az nagyon nagyon kellemetlen tud lenni.
2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több mint fél éve járok edzőterembe de senkit nem láttam még ott veszekedni.


Az hogy lehet hogy rád nyit a zuhanyzóban? Nálunk van külön női és férfi öltöző és ott vannak a zuhanyzók is.

2011. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos nyomja magát akkor, vagy csak nem szokta meg h. valaki ellent mond neki. Javítják a férfi zuhanyzót, és a palik oda járnak a nőibe...Láttam bent egy csajt korábban, nem értettem miért jár-kel olyan szigorú arccal, és nem szól senkihez..... csak gyanítom, hogy neki is lehetett ott hasonló élménye..
2011. jún. 11. 06:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

zuhanyozás közben locsold arcon. méghozzá úgy, hogy hirtelen hidegre állítod a vizet és teljesen kinyitod a csapot.

én inkább keresnék egy másik edzőtermet

egyébként rendőrséggel való fenyegetéssel tényleg le lehet állítani valakit

2011. jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!