Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy nyomozónőnek mit illik...

Egy nyomozónőnek mit illik felvenni? Mit irnak elő?

Figyelt kérdés

Sajnos ,nem nagyon leltem máshol meg a választ , ezért felteszem itt a kérdést.

Egy nyomozónőnek mit lehet felvenni? Sok filmben látom hogy farmer és egyszerű fekete póló, de én szeretnék valahogy csinosabban öltözni, persze még mindig hétköznapi szettekben , de nem egyszerű fekete pólóval.

Ha tudok linkelek pár elképzelést.

Egyébként nem vagyok nyomozó, csak akarok majd , és hát erre is kiváncsi lennék



2020. dec. 30. 22:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok linkelni :/
2020. dec. 30. 23:04
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen tanga, csipkés melltartó. Szűk farmernadrág, vagy miniszoknya. Felül top, vagy bikinifelső. Sok sikert.
2020. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval ezeket ne, köszi rájöttem.

Valaki hasznosabbat tud mondani?

2020. dec. 30. 23:18
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez nincs megszabva. De a normál keretek között kell maradni
2020. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy márka felírat vagy nagyobb képnek nem igen kell lennie rajta.. gondolom annyira ruhát sem, szóval marad a farmer, de ékszert lehet? Esetleg gyűrű ( pl aki elvan jegyezve :D de aki nem is ) vagy nem feltűnő nyaklánc? Picit kivágotabb felső ?
2020. dec. 30. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Most szolgálatról, vagy magánéletről beszélünk? Természetesen munkaidőben sok mindent nem illik, de a magánéletében sem. Ez a hírnévbe kerülhet. Főleg ha felismerik.
2020. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Mutass képet magadról.
2020. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Munkaidőről beszélek, és tudom hogy hétköznapi szetett is írtam, csak példának mert tényleg csak annyit tudok hogy farmer :D
2020. dec. 30. 23:40
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Jó nő vagy?
2020. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolom te #9- es a #7 - es vaszoló vagy, kinek mi jön be , nem ismerkedni jöttem ! Te pedig ne trollkodni gyere ha kérhetlek!
2020. dec. 30. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!